Funkcjonalne 25 metrów plus antresola | Projekt Poco Design

25 metrów plus antresola

Co można zrobić na 25 metrach? Okazuje się, że całkiem sporo. To niewielkie mieszkanie zostało urządzone w funkcjonalny i nowoczesny sposób. A co ciekawe wnętrze wygląda na znacznie większe niż wskazuje na to metraż. Całkowity wymiar mieszkania to 35m2. Mieszkanie jest dość wysokie ma około 4 metrów, dlatego antresola wygląda w nim bardzo dobrze i zapewnia idealne miejsce relaksu dla domowników. Sama antresola ma około 7 metrów więc jest komfortowa w użytkowaniu. Oprócz łóżka znajduję się duża szafa, biblioteczka oraz miejsce do pracy. Genialna rozplanowana przestrzeń w ciekawym zestawieniu kolorystycznym pudrowym różu, szarościach zestawionych z drewnem. 

POCO Design aranżacja antresoli

Projekt tego wnętrza został wyróżniony  w konkursie „Minimum Powierzchni, Maximum Funkcjonalności”. Pracownia projektowa Poco Design musiała zaprojektować niebanalne wnętrze mieszkania, w którym na minimalnej powierzchni zostaną wprowadzone rozwiązania umożliwiające pogodzenie wielu funkcji.  Dodatkowo, architekci musieli zmieścić się w określonym budżecie.

Akcent pudrowego różu

Pudrowy róż to miły akcent kolorystyczny w mieszkaniu, w którym dominują raczej ciemne kolory takie jak granat oraz szary. Drewniana jasna podłoga znakomicie komponuję się z całością tworząc spójny obraz całego wnętrza. 

POCO Design

Funkcjonalny niewielki przedpokój

Znakomite rozwiązanie to zaadaptowanie powierzchni pod schodami na miejsce do przechowywanie. Szafa z lustrzanymi drzwiami optycznie powiększa przestrzeń. Zawsze o takich rozwiązaniach należy pamiętać przy urządzaniu niewielkich metraży. 

POCO Design

C’EST LA VIE EN ROSE – RÓŻOWE ŚCIANY W STYLOWYCH KUCHNIACH I ŁAZIENKACH

Niewielka nowoczesna łazienka z ukrytą pralką, tworzy spójną całość z oryginalnym wnętrzem całego mieszkania. Na ścianach łazienki z prysznicem znajdują się przepiękne płytki lastryko oraz minimalistyczny niewielki grzejnik. Żółta szafka pod umywalką to ciekawy, optymistyczny akcent kolorystyczny. 

POCO Design

Projekt: Poco Design 

Wizualizacje: Krzysztof PyszHarmon Visual Solutions (one2.com.pl)

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Dorota Ryszkiewicz-Grycel

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków