Granatowa łazienka z tapetą i wanną wolnostojącą – Zamów Aranżację!

Kiedyś w łazience rządziły zachowawcze biele, beże i szarości. Jednak odchodzimy od nich i powoli wprowadzamy coraz więcej koloru. Dziś zainteresowanie budzi o wiele więcej barw, również tych o zdecydowanie ciemniejszej tonacji, jak dostojny granat. Jest ceniony za wyważoną elegancję i jednoczesne odejście od sztampy i nudy. Jesteś fanem granatu? Marzysz o nietuzinkowej, eleganckiej i funkcjonalnej łazience? Poznaj projekt, który jest kwintesencją dobrego stylu i niebanalnych rozwiązań. W łazience z wanną Hushlab Bowls, wolnostojącą postawiono na ciekawe rozwiązania.

W punkt!

Ściana została udekorowana tapetą wodoodporną One Wall Design z kolekcji SAPENZIE. Jest to znakomity wybór, gdyż wzór liści ociepla dość surową i minimalistyczną przestrzeń. Przełamuje nieskazitelną biel marmurowych płytek oraz dobrze komponuje się ze złotą baterią Hushlab i kinkietem nad lustrem marki Flos. 

 

Projekt granatowej łazienki z tapetą | Monika Pyśk

Jak wprowadzić kolor granatowy do łazienki?

Granat jest kolorem nocy kojarzy się nam przede wszystkim ze spokojem i relaksem. Sprzyja wyciszeniu emocji, uspokojeniu galopujących myśli. Jest kolorem tajemniczym i nieco ekstrawaganckim, ale też bardzo eleganckim i nienachalnym. Sprawia, że w łazience czuje się ład, równowagę i harmonię.

Projekt granatowej łazienki z tapetą | Monika Pyśk

Postaw na marmur!

Marmurowe płytki to matowa kolekcja od producenta Soloss seria Marmi Grigio Uno w rozmiarze 120 x 260. Duet granatu i marmuru jest zdecydowanie luksusowy. Ta fuzja sprawdza się zarówno w minimalistycznych, oszczędnych, nowocześnie urządzonych wnętrzach, jak i tych bardziej zdobnych, zmierzających w stronę pałacowego przepychu

Przestrzeń w łazience pozwoliła również na zaprojektowanie strefy prysznicowej z odpływem liniowym marki Selestio. Szklana kabina nadała lekkości oraz świeżości łazience. Na takie rozwiązania decydują się najczęściej osoby, którym zależy na niebanalnym wnętrzu, podkreśleniu eleganckiego i delikatnego wyglądu, z zachowaniem ciekawych i praktycznych rozwiązań.

Projekt granatowej łazienki z tapetą | Proj: Monika Pyśk

 

W sprawie zamówienia skontaktujcie się:

Sebastian Krzyżanowski

tel.510-951-373
skrzyzanowski@internity.pl

 

Chcesz zaprojektować swoją łazienkę? Skontaktuj się koniecznie z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków