Granatowy akcent w nowoczesnym mieszkaniu | Proj: Nubo | IH - Internity Home

Granatowy akcent w nowoczesnym mieszkaniu | Proj: Nubo

Nubo to firma projektowa, która kompleksowo podchodzi do projektu nieruchomości. Podejmują się realizacji nawet najbardziej wyrafinowanych pomysłów. Dziś chcemy Wam przedstawić mieszkanie o powierzchni 70 metrów. Nowoczesne i przestronne, gdzie beton, drewno i przede wszystkim najmodniejszy kolor roku 2020 Classic Blue odgrywają bardzo ważną rolę w całości tego wnętrza. 

Kuchnia w stylu industrialnym

Kuchnia otwarta na salon i jadalnię utrzymana w tonacji naturalnego drewna i betonu, trochę swoim stylem nawiązuje do klimatów industrialnych. Ciekawe otwarte metalowe półki nadają jej charakteru. Genialne szare płytki o przecieranej strukturze idealnie współgrają z naturalnością drewnianych szafek. Wnętrze surowe lecz bardzo ciepłe w odbiorze. 

Projekt mieszkania NUBO

Granatowa elegancja

Salon z cudownym dużym oknem lecz dobrze osłoniętym od sąsiadów, dzięki żaluzjom i miękkim szaro-beżowym zasłonom. Na środku pokoju dziennego znajduję się piękna granatowa, welurowa sofa i fotel firmy SITS . Całe mieszkanie ociepla piękna, jasna dębowa deska podłogowa. 

Projekt mieszkania NUBO
Projekt mieszkania NUBO

Łazienka również nawiązuje do stylu industrialnego, czarna armatura oraz białe płytki cegiełki świetnie współgrają z wzorzystymi płytkami podłogowymi. 

Projekt mieszkania NUBO

Projekt: NUBO
Zdjęcia: Dariusz Majgier

<<Wybierz oświetlenie 

          Wybierz do łazienki >>

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków