Harmonia minimalizmu z dodatkiem Japandii | Proj.: Linia Wnętrz | IH - Internity Home

Harmonia minimalizmu z dodatkiem Japandii | Proj.: Linia Wnętrz

Projekt jasnego i nowoczesnego wnętrza domu w Łodygowicach, autorstwa Anety Marszolik, właścicielki pracowni Linia Wnętrz, przenosi nas w fascynujący świat minimalistycznej elegancji, inspirowanej klimatami japandii. Funkcjonalność, naturalne materiały oraz kontrastowe czarne detale stanowią kluczowe elementy tego niezwykłego projektu.

Linia Wnętrz Aneta Marszolik
Proj.: Linia Wnętrz

Elegancka klasyka z biżuteryjnym glamour | Proj.: Linia Wnętrz

Spotkanie minimalistycznej elegancji z naturalnym japandii

Przestrzeń domu od progu razu wita wyrafinowaną delikatnością. Kuchnia z drewnianymi frontami szafek dolnych, czarnym blatem i białą, wysoką zabudową, rozpoczyna przygodę z harmonijnym minimalizmem. Przestrzeń ta płynnie przechodzi płynnie w strefę dzienną – salon z jadalnią, gdzie dominują tekstury i struktury inspirowane naturalnością stylu japandii. Tutaj, z dużą ilością naturalnych materiałów i przytulnych klimatów, każdy element wnętrza ma swoje znaczenie.

Linia Wnętrz Aneta Marszolik
Proj.: Linia Wnętrz

W strefie TV zastosowano efektowne lamele, które dodają głębi i dynamiczności przestrzeni. Designerskie oświetlenie stanowi wyrazisty akcent, podkreślając minimalistyczny charakter aranżacji. Przenikanie różnych tekstur i struktur tworzy kontrastowy i jednocześnie spójny wyraz stylistyczny, co sprawia, że wnętrze emanuje wyjątkowym klimatem.

Proj.: Linia Wnętrz

Kreatywność i funkcjonalność

Wnętrza łazienek oddają hołd estetyce japandii, gdzie panuje harmonia i naturalność. Płytki o niejednorodnej fakturze nawiązują do naturalnych elementów, podczas gdy płyty z teksturą lastryko na podłodze zapewniają ciepło i spokój. W głównej łazience z wanną, na ścianach zastosowano płytki o wzorze drewnianej mozaiki nadają aranżacji nieszablonowego charakteru.

Proj.: Linia Wnętrz
Linia Wnętrz Aneta Marszolik
Proj.: Linia Wnętrz

Projekt wnętrza domu w Łodygowicach autorstwa Anety Marszolik z pracowni Linia Wnętrz to wyrazista interpretacja minimalistycznego piękna, zainspirowanego klimatami Japonii. Poprzez zrównoważone połączenie naturalnych materiałów, funkcjonalności i estetyki, architektka stworzyła wnętrze, które jest zarówno harmonijne, jak i nowoczesne. Ta wyjątkowa przestrzeń emanuje spokojem, jednocześnie oddając hołd naturze i tworząc atmosferę, w której harmonijnie łączą się estetyka i funkcjonalność.

Naturalna przytulność

Projekt uwzględnia także strefę home office, gdzie funkcjonalność idzie w parze z wygodą. Przemyślany układ i starannie dobrane meble sprawiają, że to miejsce staje się doskonałym środowiskiem do pracy i kreatywności. Całościowa koncepcja stanowi wyrazistą interpretację minimalistycznego piękna, zainspirowanego klimatami japandii. Poprzez zrównoważone połączenie naturalnych materiałów, funkcjonalności i estetyki, architektka Aneta Marszolik stworzyła wnętrze, które jest zarówno harmonijne, jak i nowoczesne. Ta wyjątkowa przestrzeń emanuje spokojem, jednocześnie oddając hołd naturze i tworząc atmosferę, w której łączą się estetyka i funkcjonalność.

Linia Wnętrz Aneta Marszolik
Proj.: Linia Wnętrz

 


Więcej na: https://liniawnetrz.pl

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków