Hiszpańskie płytki Wow Design – kolekcja GEA

Płytki Wow Design kolekcja GEA

Płytki  inspirowane naturalnym kamieniem to znakomity pomysł na piękne wnętrze. Okazuje się jednak, że to, co ponadczasowe może być jednocześnie modne. Gresy imitujące kamień, a zwłaszcza elegancki marmur, znalazły się wśród najgorętszych trendów wnętrzarskich obowiązujących w 2019 roku  i zapowiadają swoją niemałą rolę w arańzacji wnętrz również w 2020 roku. 

Płytki Wow Design imitujące kamień  odznaczają się nie tylko wyjątkową estetyką, ale i ogromnym potencjałem, możemy zastosować je na podłogę jak również na ścianę w kuchni bądź łazience. 

Płytki Wow Design kolekcja GEA

Kolekcja zainspirowana kamieniami naturalnymi Piasentina i Calacatta, które są wysoko cenione ze względu na estetykę, wyrafinowane żyły i wszechstronność z innymi połączeniami.  
Płytki dostępne w wymiarach 12 x 12 cm, są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Polecane na podłogi, ściany, a nawet do zastosowań zewnętrznych. 
Mamy do wyboru naturalne barwy: białą Calacatta, w kolorze lnu, szare i modne odcienie węgla drzewnego. O powierzchni gładkiej lub miękkimi, delikatnymi rzeźbionymi elementami. 

 

Płytki Wow Design kolekcja GEA

JEŚLI CHCECIE URZĄDZIĆ SWÓJ DOM, KONIECZNIE PRZYJDŹCIE DO NASZYCH SHOWROOMÓW – KLIKNIJCIE I ZOBACZCIE ADRESY >>

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków