Industrial oswojony w 100 metrowym mieszkaniu | Proj: Justyna Kolasińska i Anna T. Wilniewczyc-Niebudek | IH - Internity Home

Industrial oswojony w 100 metrowym mieszkaniu | Proj: Justyna Kolasińska i Anna T. Wilniewczyc-Niebudek

Zapraszamy do wnętrza, w którym funkcjonalność, industrialne klimaty i ciekawe rozwiązania aranżacyjne wzajemnie się przenikają, tworząc nowoczesny, wygodny i inspirujący apartament dla rodziny. Za projekt odpowiadają projektantki wnętrz Justyna Kolasińska i Anna T. Wilniewczyc-Niebudek.

Industrial oswojony w 100 metrowym mieszkaniu | Proj: Justyna Kolasińska i Anna T. Wilniewczyc-Niebudek

Salon połączony z aneksem kuchennym jest jasny i przestronny. To stąd rozciąga się najpiękniejszy widok na miasto. Ogromne okna zajmują jedną ze ścian pomieszczenia. Rozwiązanie, które zaproponowały projektantki w aneksie kuchennym, jest urocze, praktyczne i bardzo oryginalne.

Industrial oswojony w 100 metrowym mieszkaniu | Proj: Justyna Kolasińska i Anna T. Wilniewczyc-Niebudek

Z apartamentu na ostatnim piętrze rozciąga się piękny widok na panoramę Warszawy. Z okien salonu widać korony drzew i wyrastające pośród nich wieżowce oraz kopułę kościoła projektu Dominika Merliniego. 100 metrowe mieszkanie to dom dla rodziny z dwiema córeczkami. Architektki zaprojektowały je tak, by spełniało wszelkie oczekiwania inwestorów, było praktyczne, funkcjonalne, a jednocześnie dobrze zaprojektowane oraz wykończone materiałami najwyższej jakości.

Industrial oswojony w 100 metrowym mieszkaniu | Proj: Justyna Kolasińska i Anna T. Wilniewczyc-Niebudek

 

Wchodząc do mieszkania, już od progu mamy wrażenie bardzo dużej przestrzeni. To nie tylko zasługa metrażu, lecz także zabawy odbiciami, które w holu zaproponowała projektantka. Pojemne szafy kryją się za lustrzanymi taflami zestawionymi z ceglaną okładziną ścienną. Loftowe inspiracje widoczne są już w przedpokoju. Antracytowy mikrocement na podłodze oraz przeszklone drzwi łazienkowe z czarnymi, metalowymi szprosami  wprowadzają industrialny klimat.  

Podłoga w salonie to przemysłowy parkiet z różnych gatunków egzotycznego drewna. Architektki zaproponowały do niego meble w naturalnym, jasnym odcieniu. Część prywatna mieszkania to sypialnia oraz pokój dziewczynek wizualnie podzielony kolorami na dwie części.

Ściany sypialni rodziców zabudowane zostały w kształt litery L pojemnymi szafami o szarych i białych frontach. Pokój powiększa ogromne lustro sąsiadujące z ciekawą fakturą wykładziny, którą wyłożona została ściana u szczytu łóżka.

Łóżko jest marki Nobonobo, podobnie jak lustrzana szafka nocna. Komfortowe czytanie przed snem umożliwia przeskalowany minimalistyczny kinkiet.  Oświetlenie w sypialni uzupełnia loftowy żyrandol marki Nordlux.

W stumetrowym mieszkaniu przewidziano łazienkę i oddzielną toaletę.  Łazienka utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Bazę stanowi zabudowa fornirowana dębem w naturalnym odcieniu oraz płytki marki, współczesna interpretacja terazzo, która łączy w sobie wenecką elegancję z praktycznością parcelowanego gresu.  

 

Projekt wnętrza:
Justyna Kolasińska,
https://www.facebook.com/JustynaKolasinkaPracowniaProjektowaniaWnetrz
Autor zdjęć: Pion Poziom
Współpraca: Anna Wilniewczyc-Niebudek

https://www.facebook.com/Projektant-Wn%C4%99trz-Anna-Wilniewczyc-100151562199963

 

Informacja Prasowa Home Sweet Home 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków