Inspiracje architekturą i krajobrazem | Płytki Fioranese Italian Landscape | IH - Internity Home

Inspiracje architekturą i krajobrazem | Płytki Fioranese Italian Landscape

 

Kolekcja Italian Landscape to wyjątkowe płytki stworzone przez firmę Fioranese przy współpracy z pracownią architektoniczną 23Bassi. Ta kolekcja jest wynikiem wspólnej pasji do Włoch, ich kultury oraz piękna krajobrazu.

Koncept

Kolekcja Italian Landscape czerpie inspirację z trzech włoskich miast: Florencji, L’Aquili i Sieny. Te miasta są znane z architektury, pomników i krajobrazów, które są bogatym źródłem inspiracji dla projektantów.

Kolekcja oferuje cztery różne motywy dekoracyjne, które są stylizowane na ikoniczne elementy z wymienionych włoskich miast. Te wzory graficzne można wykorzystać do tworzenia unikalnych projektów na ścianach i podłogach.

Oprócz wzorów dekoracyjnych, kolekcja zawiera również pięć różnych jednobarwnych tłach o fakturze przypominającej cement. Te tła stanowią doskonałą bazę do zestawiania z motywami dekoracyjnymi i pozwalają na kreatywne projektowanie przestrzeni. Płytki z kolekcji Italian Landscape są dostępne w małym formacie 20,5×20,5 cm z matowym wykończeniem. Ten format umożliwiają różnorodne zastosowania, zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym.

 

Kolekcja Italian Landscape jest doskonałym przykładem połączenia sztuki, kultury i designu z wykorzystaniem ceramiki, aby stworzyć piękne i funkcjonalne rozwiązania do dekoracji wnętrz.

 

 

<<Zobacz cały katalog>>

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Żukowska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Monika Gross

mgross@internity.pl
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków