Inspirujące umywalki z płyt XXL - kształty, kolory Bath Design | IH - Internity Home

Inspirujące umywalki z płyt XXL – kształty, kolory Bath Design

Przemiana współczesnych łazienek

Nowoczesna łazienka i wielozadaniowe płytki wielkoformatowe. Obecnie płytki wielkoformatowe dostępne są w kilku rozmiarach, poczynając od 50×100 cm, poprzez 100×100 cm, 160×160 cm aż do 300×100. Oczywiście nie są to jedyne dostępne formaty płytek, bo najodważniejsi z odważnych oferują również płytki w wymiarze 160×320 cm. Im bardziej popularne stają się płytki wielkoformatowe, tym bardziej poszerza się ich oferta i ich kreatywne wykorzystanie w aranżacji łazienki. 

Bath Design

Bath Design to kolekcja ceramicznych elementów wyposażenia wnętrz i akcesoriów specjalnie zaprojektowanych do łazienki, wykonanych ręcznie. Każdy element wykonywany jest na zamówienie z dużych płyt porcelanowych produkowanych przez firmę Flaviker. Przedstawiamy kilka popularnych modeli umywalek wykonanych z płyt. Dowolny model możecie zamówić w naszych salonach. 

Możliwość użycia płytek wielkoformatowych do wyrobu umywalek wynika przede wszystkim z ich bardzo dobrej jakości. Niezwykle trwały materiał, który jest odporny na zarysowania, łatwy w utrzymaniu w czystości, nie rysują ich środki czystości.

Brodzik pod prysznicem z płytki wielkoformatowej

Płytki wielkoformatowe są absolutnym hitem wnętrzarskim. Ich popularność nie przemija, każdego dnia zyskują nowych wielbicieli. Obecnie to one dyktują modę wśród dekoratorów wnętrz. W bieżącym sezonie są zdecydowanie najmodniejszym rozwiązaniem stosowanym do wykończeń. Nie bez powodu. To dzięki nim stworzone wnętrza wywołują efekt godny zazdrości i podziwu.

W sprawie projektuj i wyceny skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków