Klasyczne rozwiązania z nutą szaleństwa w mieszkaniu zaprojektowanym przez ACH!studio | IH - Internity Home

Klasyczne rozwiązania z nutą szaleństwa w mieszkaniu zaprojektowanym przez ACH!studio

Wnętrze domu zostało zaprojektowane dla czteroosobowej, aktywnie spędzającej czas rodziny. Inwestorzy to osoby ceniące sobie naturę, dobrej jakości materiały i wykończenie. Najlepiej czują się w ciepłej, nowoczesnej klasyce, przerażenia nie wywołuje u nich również kolor! Głównym celem projektowym było osiągnięcie korelacji skąpanego w zieleni zewnętrza z wnętrzem, w którym bazą są neutralne barwy, naturalne materiały, klasyczne rozwiązania połączone z nowoczesnymi elementami i nutą szaleństwa w postaci akcentów kolorystycznych. Przestrzeń miała być wyjątkowa, ale nie nachalna, co w ocenie głównych zainteresowanych, czyli Inwestorów, zostało osiągnięte i oceniona na 6! Projekt mieszkania zrealizowała architekt Paulina Bielaszka ACH!studio.

Naturalna przestrzeń

Kolory zastosowane we wnętrzu to tzn. „paleta ziemi”- od delikatnych beży, bieli, przez brązy fornirów i drewnianej podłogi, aż po dość mocne pomarańcze użyte głownie w postaci płytek  Wow Design, tapety firmy Arte, Selva i dodatków. Nie zabrakło tu także złotych, dodających eleganckiego wykończenia elementów, takich jak lampy czy uchwyty meblowe. We wnętrzu możemy dostrzec spajający całość i nadający rytm motyw, jakim jest ryflowanie we frontach mebli oraz użytym szkle. Zabieg ten, przy pomocy światłocienia dodaje płaszczyznom, a tym samem reszcie przestrzeni, subtelnego dynamizmu.

Salon z komfortowym narożnikiem | ACH!studio
Salon z komfortowym narożnikiem | ACH!studio Paulina Bielaszka

Jak sama architekt Paulina Bielaszka ACH!studio mówi o tym projekcie – Osobiście, bardzo lubię w tym projekcie grę zrównoważoną klasyką z mocniejszymi elementami wyróżniającymi wnętrze, w odpowiednich proporcjach, tworząc spójność i harmonię. Podoba mi się także delikatnie wyczuwalny „retro vibe” osiągnięty m.in. przez zestawienie nasyconego, orzechowego drewna o wyrazistym rysunku, z podłogą nawiązującą do naturalnego kamienia. (Fioranese, Frammenta) Ogromnie cieszę się również z faktu, że zawisł tu stworzony przez ACH!studio, specjalnie dla tego wnętrza, plakat z motywem gęsi! Najważniejszą jednak jest opinia i poczucie Klientów, że spełniło się ich wielkie marzenie o życiowej oazie, jaką stanowi zaprojektowany przez ACH! studio dom.

Łazienka z wanną wolnostojącą | ACH!studio Paulina Bielaszka
Łazienka z wanną wolnostojącą | ACH!studio Paulina Bielaszka

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków