Klasyczne wzory płytek Fioranese CEMENTINE SHINY | IH - Internity Home

Klasyczne wzory płytek Fioranese CEMENTINE SHINY

 

Płytki Cementine Shiny zostały zaprojektowane przez Silvii Stanzani. Wzorzysta kolorowa propozycja do wnętrz z duszą, inspirujących się tradycyjnym włoskim designem. Klasyczny motyw może być wykorzystany w projekcie jako pojedynczy wzór lub formie patchworków. Wzorzyste płytki ceramiczne to świetny patent na oryginalną aranżację łazienki lub kuchni. Płytki wzorzyste nie tylko pełnią rolę okładziny ścian i podłóg, ale są także znakomitą dekoracją wnętrza. Kolekcja ta dostępna jest w formacie 20 x 20 cm. 

Odpowiednio położone wzorzyste płytki mogą optycznie zmniejszyć bądź zwiększyć przestrzeń. By uniknąć chaotycznego i niekontrolowanego miszmaszu należy zachować balans pomiędzy poszczególnymi elementami łazienki (armaturą, bateriami, dodatkami, szafkami) a płytkami.

Duże natężenie intensywnych kolorów i wzorów może męczyć oczy, dlatego warto ograniczyć się do wybranego fragmentu (np. podłoga lub jedna ściana) i idealnie wkomponować wzór w kompozycję łazienki, tworząc jednolitą i spójną całość. 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków