Klasyczny apartament oświetlony oprawami SternLight | Proj.: Anita Kruk
Proj. Anita Kruk

Klasyczny apartament oświetlony oprawami SternLight | Proj.: Anita Kruk

Klasyka we wnętrzach to gwarancja aranżacji, nie uginającej się trendom i odpornej na upływający czas. Piękno szlachetnych materiałów i stonowanej kolorystyki podkreśla światło. W ciągu dnia zapewniają je duże okna, natomiast po zmroku rolę tę przejmują oprawy natynkowe. Najnowszy koncept apartamentu, zaprojektowany przez architektkę Anitę Kruk, ukazuje nowoczesną odsłonę stylu klasycznego. Wnętrze otula drewno w orzechowym wybarwieniu, akcentem kolorystycznym jest sofa w leśnej zieleni, a idealne światło zapewniają oprawy natynkowe Tube marki SternLight.

Klasyczny apartament
Proj. Anita Kruk

Trend alert: płytki typu Kit Kat

Piękno, które nie przemija

Przestronna strefa dzienna płynnie łączy się z przedpokojem – tak powstała przestrzeń musi być odpowiednio doświetlona. Za dnia, duża ilość naturalnego światła wpada przez okna, zajmujące całą wysokość ściany. Natomiast po zmroku, funkcję tę przejmują równomiernie rozmieszczone oprawy natynkowe. Architektka Anita Kruk wybrała model Tube od polskiej marki SternLight. Biała wersja stapia się z powierzchnią sufitu, dzięki czemu stają się niemal niewidoczne. Tym Samym pozwalają zabłysnąć oświetleniu dekoracyjnemu, umieszczonemu nad wyspą oraz stołem jadalnianym.

Klasyczny apartament
Proj. Anita Kruk
Klasyczny apartament
Proj. Anita Kruk

Jak zaplanować oświetlenie w kuchni? Specjalista IH radzi

Moodboard zainspirowany projektem Anity Kruk

Idealne światło

Polska marka SternLight skierowana jest do osób ceniących minimalistyczne formy oraz wnętrza, w których główną rolę gra światło. Myślą przewodnią jej twórców, było wprowadzenie na rynek maksymalnie uniwersalnego produktu, z łatwością dopasowującego się do każdego wnętrza oraz potrzeb jego użytkowników. Rezultatem tych dążeń są minimalistyczne oprawy oświetleniowe, tworzone z pasją do szczegółów oraz charakteryzujące się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Model Tube z serii Basic Stern to oprawa natynkowa, ledowa z zasilaniem 230V oraz podwyższonym stopniem szczelności IP44. Występuje w wersji białej oraz czarnej.

Klasyczny apartament
Proj. Anita Kruk
Klasyczny apartament
Proj. Anita Kruk

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków