Kolorowa ceramika HushLab w roli głównej | Koncept na łazienkę
Projekt: Under Studio Aranżacja Wnętrz | Projektant: Agnieszka Kułakowska

Kolorowa ceramika HushLab w roli głównej | Koncept na łazienkę

Kolorowa ceramika łazienkowa szturmem wdarła się do projektów architektów. Wiele propozycji aranżacji salonu kąpielowego, zawiera właśnie umywalki oraz misy WC w odważnych kolorach czy pastelowych tonach. Jednak mimo rosnącej popularności tego typu wyposażenia, wielu z nas zdaje się być nieprzekonanych wobec barwnej ceramiki. Własnie dlatego wraz z naszymi specjalistami, zajmującymi się branżą wyposażenia łazienek, przygotowaliśmy koncepty wnętrza z kolorową ceramiką HushLab w roli głównej. Przekonajcie się, że barwy mogą zagościć i w waszych salonach kąpielowych.

Subtelność pasteli

Kobieca, delikatna i subtelna…., ale nie nijaka! Pastelowa łazienka i kolorowa ceramika w pudrowym różu, może być charakterna. Wystarczy połączyć pastele z teksturą czarnego marmuru i dodać złotą armaturę. Całość nabierze wówczas elegancji i wyrafinowania.

Kolorowa ceramika – moc błekitów

błękity należą do grupy neutrali, czyli ponadczasowych barw bazowych. Właśnie dlatego, nie powinniśmy obawiać się wprowadzenia tego koloru do łazienki. Błękit nada wnętrzu klasycznej elegancji i spokoju, który będzie koić zmysły. Ciekawym towarzystwem barwnym dla Classic Blue, będą dodatki w nasyconym bordo.

Świeżość zieleni

Zieleń budzi pozytywne skojarzenia i związane z tym uczucia. Nawiązuje do natury, świeżości i czystości, dlatego jest idealnym wyborem do łazienki. Kolorowa ceramika w kolorze zielonym, wyjątkowo dobrze odnajdzie się w towarzystwie armatury w wykończeniu szczotkowanego złota. Takie zestawienie sprawi, że nasz salon kąpielowy będzie nas wprawiał w dobre samopoczucie każdego dnia. 

Elegancja piaskowych tonów

Wyjątkowa łazienka w klimacie art deco czy Mid-century ? Idealnie dopełni ją ceramika w subtelnym, piaskowym kolorze. Płytki o teksturze błękitnego marmuru ze złotymi i białymi żyłkami, wprowadzą elegancję lat 20. Wisienką na torcie będzie złota armatura i akcesoria oraz oryginalne oświetlenie.

 

>>Zobacz ofertę kolorowej ceramiki HushLab<<

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków