Trend alert: armatura w kolorze szczotkowanego niklu
proj. Jemioł Conept | wizual: Agata Wojtkowiak
proj. Jemioł Conept | wizual: Agata Wojtkowiak

Trend alert: armatura w kolorze szczotkowanego niklu

Szukasz stylowej alternatywy dla tradycyjnych chromowanych baterii i niekoniecznie jest to złoto lub czerń? Wszystko wskazuje na to, że jednym z największych hitów łazienkowych będzie armatura w kolorze szczotkowanego niklu. Co ją wyróżnia? Delikatna i ciepła barwa wprowadza do wnętrza przytulny klimat i nutę nienachalnej elegancji. Szczotkowana tekstura natomiast dodaje aranżacji szlachetnego pazura. Na dodatek pasuje niemalże do każdego stylu: stanowi interesującą propozycję zarówno do nowoczesnych salonów kąpielowych w stylu loft, jak i modnych łazienek w klimacie japandi. Nic więc dziwnego, że tak wykończona armatura coraz częściej gości w projektach architektów.

 

proj. Jemioł Conept | wizual: Agata Wojtkowiak
proj. Jemioł Conept | wizual: Agata Wojtkowiak

 

Armatura Siena Brush Nickel od HushLab

Jedną z ciekawszych propozycji showroomów z Grupy Internity Home jest seria armatury łazienkowej Brush Nickel polskiej marki HushLab. Kolekcję wyróżnia komplementarność. Znajdziemy tu modele zarówno podtynkowe, jak i stojące czy nawannowe oraz każdy rodzaj baterii  wymaganej do pełnego wyposażenia łazienki (włącznie z ,,bidetką”). Nie stanowi problemu również dobranie z oferty IH pozostałych elementów aranżacji, jak chociażby przycisk do stelaża wc czy innych akcesoriów w kolorze idealnie dopasowanym do armatury.

 

moodboard Internity Home
1. Deska podłogowa Charme Parquet kolor B6 | 2. Deszczownica 30 cm Siena Brush Nickel HushLab | 3. Płytki 60×120 Power Pearl Soloss | 4. Płytki Grande Marble Look Capraia Marazzi | 5. Bateria umywalkowa podtynkowa 176 Siena Brush Nickel HushLab

 

W duchu eko

Ważnym aspektem doboru armatury jest nie tylko design, moda czy najwyższa jakość. Jeśli ważna jest dla Ciebie kwestia oszczędzania, wybierz baterie ze zintegrowanym ograniczeniem przepływu strumienia wody. Ponadto warto pamiętać o wylewkach wyposażonych w perlator. W ten sposób powstają wnętrza, które pozostają blisko natury nie tylko w aspekcie wizualnym.

 

Projekt łazienki z armaturą Siena Brush Nickel polskiej marki HushLab
Projekt łazienki z armaturą Siena Brush Nickel polskiej marki HushLab

 

ZOBACZ CAŁY PROJEKT WNĘTRZA W STYLU ORGANICZNYM >> 

 

Pomost między przeszłością a przyszłością

Warto wiedzieć, że armatura w kolorze szczotkowanego niklu stanowi ciekawą alternatywę dla czarnych baterii w łazienkach inspirowanych stylem industrialnym… ale nie tylko. Urok i ponadczasowość metalicznych wykończeń we wnętrzach jest tym bardziej atrakcyjne ze względu na postarzaną teksturę, stanowiącą pomost między tradycją projektowania a współczesnością.

 

Trend metaliczny stanowi wnętrzarski „powrót do przyszłości” i jest następstwem mody na retro futuryzm. Metal wchodzi na scenę z dumą, wprowadzając do naszych domów futurystyczne wizje i odkrywając przed projektantami nowe możliwości.

 

Dowiedz się więcej o trendzie na metaliczne tekstury we wnętrzach >> 

 

armatura w kolorze szczotkowanego niklu
Projekt łazienki z armaturą w kolorze szczotkowanego niklu marki HushLab

 

ZOBACZ TEN PROJEKT ŁAZIENKI W INNYCH WERSJACH KOLORYSTYCZNYCH >> 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków