Eclettica, czyli płytki stworzone do eklektycznych wnętrz | Nowość Marazzi

Eclettica, czyli płytki stworzone do eklektycznych wnętrz | Nowość Marazzi

Wiadomość nie z ostatniej chwili: wnętrza zawładnięte minimalizmem podjęły protest. Nie chcą się dusić w białych ścianach, dość mają panoszącej się szarości i nudy, a pragną przytulności, ciepła i soczystych barw, o których do tej pory mogły jedynie pomarzyć. Rok 2017 był jedynie zapowiedzią tego, co dzieje się teraz. Architekci znudzeni przesadnym minimalizmem sięgają po bardziej zdecydowane rozwiązania, co często może objawić się maksymalizmem w postaci przeskalowanych wzorów, wielkoformatowych płytek, królewskich tkanin i przede wszystkim w nasyconych, pełnych głębi barw.

 

projekt łazienki
Kolekcja Eclettica włoskiego brandu Marazzi

 

Nowa kolekcja płytek marki Marazzi – Eclettica

Światowe brandy również obudziły się z zimowego snu i choć mroźne dni za pasem, po targach Cersaie 2018 ceramika pełna wzorów, barw i wyrafinowanego charakteru zagościła niemalże w ofercie każdego producenta. Dziś pod lupę weźmiemy płytki włoskiego brandu Marazzi. Nazwa nowej kolekcji jest bardzo znamienna, bowiem Eclettica może oznaczać tylko jedno – ceramika ta doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w eklektycznym stylu, a jak pewnie wiecie – ta estetyka również doskonale wpisuje się w filozofię maksymalizmu we wnętrzach.

W linii Ecltettica znajdziemy piękne patchworki, geometryczne wzory nawiązujące do nieco psychodelicznych lat 70., faktury 3D oraz piękną paletę barw – 8 kolorów nawiązujących do świata mody: pudrowy róż, fiolet, taup, beż, biel, antracyt, granat, zieleń. Płytki z tej linii możemy zaliczyć do tych o większych rozmiarach. Głównie jest to wymiar: 40×120 cm, ale na przykład płytka prezentująca piękny motyw florystyczny jest w formacie 120×120 cm. Uzupełnieniem kolekcji są biżuteryjne mozaiki.

 

Nowości produktowe światowych brandów oferujących produkty do wyposażenia wnętrz, znajdziesz w naszych showroomach. Jeśli chcesz sprawdzić adresy, kliknij w ten link.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków