Koncepty IH na łazienkę z akcentem Classic Blue

Koncepty IH na łazienkę z akcentem Classic Blue

Od kiedy w szeroko pojętym artystycznym świecie pojawiła się pewna informacja (bo ogłoszona przez opiniotwórczy Instytut Pantone) o kolorze roku 2020, oczy wszystkich zostały skierowane na głęboki odcień niebieskiego. Tym samym nastąpił odwrót od zieleni, która to wedle wszelkich przepowiedni miała wieść prym w nadchodzącym roku. Na szczęście o inspirację z classic blue, chociażby w dziedzinie architektury wnętrz, nietrudno. Jest to barwa należąca do tak zwanych neutrali, co nie tylko mówi o jej ponadczasowym charakterze, ale też jest przyczyną tego, że w kolekcjach światowych brandów bez problemu znajdziemy produkty w tym kolorze, natomiast w portfolio znanych architektów classic blue często jest kolorystycznym lejtmotywem całego projektu. Dziś weźmiemy pod lupę tę klasyczną barwę i za pomocą moodboardów pokażemy najciekawsze możliwe konfiguracje aranżacyjne w łazience. Wszystkie produkty wykorzystane w grafikach są oczywiście dostępne w naszych showroomach.

 

Moc odważnych połączeń

Look stworzony z mocnych kolorów dopełni wnętrze entuzjastów odważnych kreacji. Jeśli masz dylemat, który kolor będzie pasował do Classic Blue, skorzystaj z palety barw 2020 przygotowanej przez Pantone. My postawiliśmy na pełną pozytywnej energii pomarańcz (Orange Peel) i zgniłą zieleń (Chive).

classic blue

Urok niedoskonałości

Przeciwieństwa się przyciągają, dlatego warto łączyć pełne elegancji materiały, na przykład złotą armaturę czy granatowe heksagony z ceramiką wpisującą się w filozofię wabi – sabi, która promuje odnajdywanie piękna w niedoskonałości. Look stworzony dla osób ceniących autentyczne wnętrza.

 

 

Siła detalu

Jeśli lubisz eklektyczne wnętrza, w których czuć wpływy z pozornie różnych światów, ten look jest dla Ciebie. Industrialne czarne detale uzupełniają mozaikę w stylu zellige w najmodniejszym kolorze roku 2020. Całość dopełnia charakterny marmur (propozycja marki 41zero42 na tegorocznych targach Cersaie). 

 

classic blue

Zgrane trio

Zapewne są wśród nas osoby uwielbiające bardzo modowe rozwiązania. W dziedzinie aranżacji wnętrz niewątpliwie to połączenie nasyconego granatu, karmelu i pudrowego różu będzie robiło największą furorę. Do tego mniejszy, tudzież większy akcent zieleni i… jesteśmy w domu.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków