Łazienka inna niż inne z produktami włoskiej marki Gessi

Łazienka inna niż inne z produktami włoskiej marki Gessi

Każdy poszukujący designu zrealizowanego na wszystkich poziomach, poczynając od wysublimowanej formy, przez niezawodną jakość, aż po ochronę środowiska naturalnego podczas procesu produkcyjnego, powinien zainteresować się produktami ,,made in Italy”. Fenomen włoskiego wzornictwa, kojarzącego się z luksusem, prestiżem i ponadczasowym pięknem, jest widoczny również u nas. Architekci, projektanci i inni zainteresowani dobrami materialnym jakości premium, znajdują je w naszych showroomach: Internity Home i Prodesigne. Tym samym, każda, nawet najbardziej intymna część domu – taka jak łazienka – może stać się miejscem odnowy biologicznej oraz celebracji czasu. Włoską marką, którą nasi specjaliści często proponują klientom poszukującym nowej, a zarazem sprawdzonej jakości, jest Gessi, której jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem.

 

Ekskluzywna łazienka z bateriami z kolekcji Rilievo marki Gessi
Ekskluzywna łazienka z bateriami z kolekcji Rilievo marki Gessi

 

Wyjście poza… standardową formę i funkcję

Gessi projektuje i produkuje ekskluzywne wyposażenie łazienkowe od ponad 20 lat. W ich ofercie znajdziemy armaturę do łazienki i kuchni, ceramikę, a nawet akcesoria łazienkowe, takie jak na przykład dozowniki na mydło. Produkty Gessi najczęściej znajdują się w projektach luksusowych hoteli, jachtów, obiektów spa, ale i rezydencji prywatnych.

Filozofią marki jest wzbogacenie intymnych pomieszczeń mieszkalnych pięknymi, dobrze wykonanymi przedmiotami, które pozostają niezawodnie funkcjonalne. Są dedykowane osobom lubiącym myśleć nieszablonowo. Nie bez powodów… Projekty Gessi wynikają z twórczej swobody i zamiłowania do przedmiotów wyzwolonych z określonych i zakodowanych funkcji. Twórcy marki przyznają wprost, że tworzą przedmioty, które poprawiają życie ludzi.

 

,,Najbardziej spostrzegawczy konsumenci wyrażają potrzebę powrotu do autentyczności i chęć otaczania się produktami, które emanują poczuciem niezawodności, prawdziwej głębi i jakości.”

(Gessi)

 

Baterie z kolekcji Inciso marki Gessi
Baterie z kolekcji Inciso marki Gessi

 

Marka Gessi dla najbardziej wymagających architektów i projektantów wnętrz

Produkty łazienkowe Gessi cieszą się niezwykłą bazą uznanych architektów i projektantów wnętrz. Mając na uwadze te osoby, Gessi poświęciła się oferowaniu nowych koncepcji życia z najszerszym asortymentem produktów. Szeroka gama stylów, modeli i rozwiązań aplikacyjnych pozwala na nieograniczoną swobodę w projektowaniu wnętrz.

 

Poszanowanie środowiska naturalnego

Gessi wierzy w innowacje, jako sposób na spełnianie marzeń i przewidywanie potrzeb. Nie ogranicza się do wynalezienia nowych stylistycznych rozwiązań dla luksusowych zestawów łazienkowych i dobrego samopoczucia. Gessi kładzie nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego dzięki nowym technologiom, nowym procesom produkcyjnym i nowym materiałom.

 

Armatura z kolekcji 316 jest wykonana ze stali w 100% podlegającej recyklingowi.

 

Linia 316 od Gessi
Linia 316 od Gessi

 

Masz pytanie odnośnie naszej oferty? Skontaktuj się z naszym specjalistą >>

 

Zapytaj // naszego eksperta

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków