Łazienka z wanną wolnostojącą i mocnym akcentem kolorystycznym | Zamów aranżację

Łazienka z wanną wolnostojącą i mocnym akcentem kolorystycznym | Zamów aranżację

Produkty z oferty showroomów z Grupy Internity Home stanowią ogromną inspirację. Tym razem prezentujemy luksusowy salon kąpielowy, którego sercem jest kamienna wanna wolnostojąca Five Stars Jill polskiej marki HushLab. Stonowana baza w formie antracytowych płytek od Soloss otwiera przestrzeń na odrobinę awangardy.

 

Luksusowy salon kąpielowy

Chyba każdy czuje znudzenie kalkomanią katalogowych wnętrz. Poszukujemy oryginalnych rozwiązań i produktów, które wyrażą naszą osobowość oraz będą odpowiedzią na indywidualne potrzeby. Zupełnie nowe możliwości w projektowaniu unikatowych przestrzeni dają płytki wielkoformatowe.

W naszej propozycji, stonowaną bazę w postaci antracytowych płytek, wanny w matowej bieli i czarnej baterii montowanej na podłodze z kolekcji Lukka od HushLab, uzupełniają czerwone marmurowe płytki. Biżuterią wnętrza jest efektowna lampa podkreślająca „salonowy” charakter aranżacji. Zastosowany marmur wraz z welurową kotarą tworzą niezwykle sensualną atmosferę.

Co ważne, zaproponowany przez nas koncept, możesz dopasować do własnych preferencji. Najbardziej efektowną zmianę uzyskasz, wybierając inny kolor marmurowych płytek. W dedykowanej kolekcji Majesty, oprócz ognistej czerwieni, odnajdziemy naturalną zieleń, szlachetny granat a także artystyczny fiolet. Jeszcze większe możliwości indywidualizacji projektu otwiera dostępność płytek w trzech wymiarach do wyboru:  50×100; 60×120; 120×280.

 

Pomysł na aranżację łazienki z czerwonym marmurem

 

... wyróżnij wybranym kolorem

 

Zamów projekt i wyposażenie. Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Specjalista branży oświetlenia

  Oświetlenie dekoracyjne
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków