Mutina płytki | PHENOMENON by Tokujin Yoshioka | IH - Internity Home

Mutina płytki | PHENOMENON by Tokujin Yoshioka

 

Fascynująca estetyka płytek Mutina Phenomenon

Seria płytek Phenomenon autorstwa Tokujina Yoshioka stanowi fascynujące połączenie funkcjonalności, estetyki i inspiracji naturą. Każdy element tej kolekcji został starannie zaprojektowany, aby pobudzić wyobraźnię, poruszyć serce i na zawsze pozostać w pamięci.

Płytki te wyróżniają się niezwykłym wzornictwem, nawiązując do różnorodnych naturalnych zjawisk. Od płaskorzeźb plastera miodu po delikatność kryształów śniegu, od elegancji sopli po regularność komórek roślin – każdy detal tej kolekcji emanuje charakterem i unikalnością. Dzięki staranności włoskich rzemieślników z fabryki Mutina, te inspiracje przyrody zostały doprowadzone do perfekcji.

Odporne na bakterie

Phenomenon nie tylko zachwyca estetyką, ale także zapewnia praktyczność i trwałość. Jego niezwykle zwarta kompozycja sprawia, że płytki są nieprzepuszczalne dla płynów, środków chemicznych i bakterii. To oznacza, że konserwacja i czyszczenie są nie tylko łatwe, ale i skuteczne, gwarantując doskonałą higienę w każdym pomieszczeniu, w którym są zastosowane.

Do jakich wnętrz?

Chociaż kolekcja ta doskonale komponuje się z nowoczesnym stylem wnętrzarskim, to jej skromny urok przemawia do każdego gustu, nawet tego, który preferuje zupełnie odmienny, bardziej klasyczny styl. Phenomenon to nie tylko płytki, to również historia natury przeniesiona do przestrzeni mieszkalnej, dodająca każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków