Narożniki Inspirium | Nowości

INSPIRIUM

Chwalimy się, bo jest czym! 30 sekund o marce INSPIRIUM ❤ Reklama dynamiczna, kolorowa, nowoczesna – taka jak MY. Oglądajcie i oceniajcie!

Opublikowany przez Inspirium Piątek, 2 marca 2018

Narożniki Inspirium polskie meble – światowy design!

Inspirium to polska marka produkująca meble,  jest kameralną firmą.  Z czasem powiększyła dostępność swoich produktów, wprowadzając je również na zachodni rynek. Inspirium to 100% „Made in Poland”, czerpiąca inspiracje ze światowego designu, otwarta na wymogi klientów, bacznie obserwująca trendy, dbająca o jak najwyższe zadowolenie z użytkowania mebli.

Do produkcji mebli wykorzystuję się wyselekcjonowane materiały, zaczynając od wyboru drewna, pianki, granulaty, puch a na tkaninach kończąc.

Większość narożników, ma wiele możliwości konfigurowania, są modułowe. Meble można dopasować do najbardziej wymagających przestrzeni. Do wypoczynków można dobrać pufę, która stworzy dodatkowe miejsce do spania.

Narożniki są bardzo wygodne, mają szerokie siedziska dlatego są idealne do relaksu, wykończone najwyższą jakością tkanin. Wybór materiału to szeroki wachlarz dostępnych wzorów i najmodniejszych kolorów.

Sofa Inspirium dostępna w Internity Home i Prodesigne

Sofa Inspirium dostępna w Internity Home i Prodesigne

 

 

Przyjdź do naszych salonów i przetestuj! Kliknij i zobacz adresy ►

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków