Olśniewające płytki Krakle od Tonalite w Internity Home

Olśniewające płytki Krakle od Tonalite w Internity Home

Płytki cegiełki są obecnie jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań w stylowych wnętrzach. Dzięki dostępności w naszych showroomach wielu kolorów i wykończeń, każdy jest w stanie otrzymać wymarzony efekt. Jednym ze sztandarowych przykładów ceramiki w tym klimacie jest kolekcja Krakle włoskiej marki Tonalite. Przyjdź do naszych salonów i zobacz produkty tego producenta na żywo!

 

proj. JMW Architekci
proj. JMW Architekci

 

Płytki Krakle do każdego wnętrza

Płytki Krakle charakteryzują się niesamowicie błyszczącym wykończeniem, co sprawia że prezentują się we wnętrzach bardzo efektownie. Jeszcze większego uroku i indywidualnego charakteru dodaje im pękate szkliwo. W linii znajdziemy duży wybór kolorów: od różnych odcieni bieli, przez szarości, żółcienie, róże, turkusy, głębokie niebieskości, aż po modną butelkową zieleń. 

Jeszcze większe możliwości otwiera przed nami dostępność trzech rozmiarów do wyboru: 10×30; 15×15; 7,5×15. W kolekcji odnajdziemy również płytki o wymiarze 10×30 z fazowaniem po bokach, co daje efekt tradycyjnych kafli we wnętrzu. Linię dopełniają dekory. 

 

Płytki Tonalite są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home. Przyjdź i zobacz je na żywo: Warszawa, Kraków, Łódź >> 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków