Płytki hiszpańskie Natucer | Kolekcja SQUAMA

Hiszpańskie płytki inspirowane rybią łuską

Pomysł na płytki narodził się w Maroku, a trend ostatnio rozpowszechnił się na całym świecie. Wykorzystywane są w projektach łazienek jak również kuchni. Płytki w kształcie rybiej łuski mają w sobie coś eleganckiego i bajkowego zarazem. Nierozerwalnie kojarzą się z wodą, podmorskim światem, baśniowymi syrenami, ale także nadmorskimi kurortami. Ich oryginalny, zaokrąglony kształt zdecydowanie się wyróżnia na tle typowych kwadratowych i prostokątnych płytek. Wbrew konotacjom z kąpielami można je spotkać nie tylko w łazienkach, ale także w kuchniach. 

 

SQUAMA

SQUAMA

Niezależnie od stylu kuchni czy łazienki, w kótrej ułożone zostaną płytki rybia łuska, najczęściej możemy znaleźć je w kolorach wody: morskiej zieleni, szmaragdu, różnych odcieniach błękitu i miętowego. Taka kolorystyka dodatkowo podkreśla wodne i naturalne nawiązania. Czasemm pojawiają się one również w kolorach białym, szarym i czarnym. Płytki rybia łuska w innych odcieniach są rzadko spotykane. Płytki w kształcie rybiej łuski dobrze się wpisują we wnętrza urządzone w stylach nowojorskim, glamour czy hampton. 

Firma NATUCER jest hiszpańskim producentem gresów, który posiada w swej ofercie płytki równiże mrozoodporne, co pozwala na ich użycie zarówno we wnętrzach jak i na zewnętrz. Daje nam to wiele możliwości aranżacyjnych. Większość serii występuję w różnych formatach. 

OBECNIE BRAK OFERTY TEGO PRODUCENTA W NASZYCH SALONACH!

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków