Płytki hiszpańskie Natucer | Kolekcja SQUAMA | IH - Internity Home

Płytki hiszpańskie Natucer | Kolekcja SQUAMA

Hiszpańskie płytki inspirowane rybią łuską

Pomysł na płytki w kształcie łuski narodził się w Maroku, a trend ten rozpowszechnił się na całym świecie. Wykorzystywane są w projektach łazienek jak również w kuchni. Płytki w kształcie rybiej łuski mają w sobie coś eleganckiego i bajkowego zarazem. Nierozerwalnie kojarzą się z wodą, podmorskim światem, baśniowymi syrenami, ale także nadmorskimi kurortami. Ich oryginalny, zaokrąglony kształt zdecydowanie się wyróżnia na tle typowych kwadratowych i prostokątnych płytek. Wbrew konotacjom z kąpielami można je spotkać nie tylko w łazienkach, ale także w kuchniach.

Płytki Natucer

Niezależnie od stylu kuchni czy łazienki, płytki w kształcie rybiej łuski, najczęściej możemy znaleźć w kolorach wody: morskiej zieleni, szmaragdu, różnych odcieniach błękitu i miętowego. Taka kolorystyka dodatkowo podkreśla wodne i naturalne nawiązania. Płytki w kształcie rybiej łuski dobrze się wpisują we wnętrza urządzone w stylach nowojorskim, glamour czy hampton. 

Firma NATUCER jest hiszpańskim producentem gresów, który posiada w swej ofercie płytki również mrozoodporne, co pozwala na ich użycie zarówno we wnętrzach jak i na zewnętrz. Daje nam to wiele możliwości aranżacyjnych. Większość serii występuję w różnych formatach.

Płytki Natucer dostępne w salonach Internity Home i Prodesigne

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków