Płytki imitujące kamień Blue Savoy marki Imola

Płytki imitujące kamień Blue Savoy marki Imola

Uznany i doceniany przez projektantów i architektów kamień naturalny jest stosowany zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Za jego sprawą jesteśmy w stanie wykreować prestiżową i pełną elegancji przestrzeń. Godną alternatywną dla tego rozwiązania są płytki imitujące kamień. W tej dziedzinie jednym z pionierów światowego formatu jest marka Imola, której produkty są dostępne w naszych showroomach. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się jednej z kolekcji, w skład której wchodzi ceramika doskonale naśladująca majestatyczny kamień. 

 

Blue Savoy – kolekcja stworzona do współczesnych wnętrz

W linii Blue Savoy znajdziemy płytki nawiązujące swoim wyglądem do doskonałości natury. Inspirację tym, co doskonałe, widać przede wszystkim w zastosowanej fakturze, a także dostępnej gamie kolorystycznej. Dzięki temu, że w kolekcji znajdują się płytki w stonowanych kolorach przechodzących od jasnej szarości do prawie czerni, jest to bardzo uniwersalna ceramika, która sprawdzi się w każdym rodzaju i stylu wnętrza. 

Płytki z linii Blue Savoy stanowią doskonałe tło dla współczesnych aranżacji, w których nowoczesny design gra pierwszoplanową rolę. Płytki imitujące kamień łatwo możemy uzupełnić jakimś mocniejszym kolorem, albo materiałem, który znacznie ociepli aranżację, takim jak modny welur czy ponadczasowe drewno. 

 

Kolekcja Blue Savoy składa się z 4 kolorów a także kilku rozmiarów do wyboru: 60×60, 60×40 oraz 60×30. W linii znajdziemy również uzupełniający dekor w formacie 30×30. 

 

 

Sprawdź adresy naszych showroomów >>

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków