Podłoga Dębowa Charme Parquet | Kolekcja 01

Deska dębowa Charme Parquet z kolekcji 01

Kolor, odcień podłogi decyduje w znacznym stopniu o klimacie całego wnętrza. Dlatego tak ważne jest przemyślany dobór odpowiedniego koloru. W kolekcji 01 mamy do wyboru dość szeroką gamę kolorów jest ich obecnie 23, ale oferta jest wciąż powiększana ze względu na potrzeby klientów.

Deski podłogowe mamy do wyboru w wielu różnych wymiarach. Mają od 14 cm szerokości, a najszersze nawet 38 cm. Standardowa szerokość to 18 cm, jednakże coraz większym zainteresowaniem cieszą się deski o szerokości 24cm. W tej kolekcji najczęściej są to deski olejowano woskowane lub olejowane szczotkowane.

Drewniane podłogi powstają z różnych rodzajów dębu. Selekcja jest bardzo ważna, gdyż wpływa na efekt końcowy produktu.  Deski mamy bardzo delikatne w swoim wyglądzie jak również mogą przybierać charakterystyczny rustykalny charakter.

Drewniana podłoga Charme Parquet jest wysoce odporna na zabrudzenia i działanie płynów. Można stosować na ogrzewanie podłogowe należy tylko wybrać warstwową podłogę wykonaną z materiału inżynieryjnego. Konserwacja wymagana jest co najmniej raz w roku olejem konserwacyjnym.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.

Dorota Ryszkiewicz

Specjalista // Podłogi drewniane, deski barlineckie
 

Przyjdźcie do naszych showroomów -Warszawa, Kraków i Łódź

zobaczcie adresy ►

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Dorota Ryszkiewicz-Grycel

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków