Ulubione płytki architektów w Internity Home - Wow Design

Ulubione płytki architektów w Internity Home – Wow Design

Płytki z efektem wow? W naszych showroomach znajdziemy mnóstwo takich okazów, jednakże pewna manufaktura opanowała tę umiejętność do perfekcji. Sama nazwa „Wow Design” sugeruje, że możemy mieć styczność z czymś naprawdę wyjątkowym… I tak w rzeczy samej jest. Owe płytki cieszą się ogromnym powodzeniem w naszych showroomach, czego owoce możemy oglądać w projektach wybitnych polskich architektów, z którymi mamy przyjemność współpracować. W tym wpisie chcemy Wam nieco przybliżyć te markę. Po więcej zapraszamy do naszych salonów, gdzie po zobaczeniu tej ceramiki na żywo gwarantujemy efekt „wow”.

 

Wow Design to hiszpańska manufaktura specjalizująca się w ekskluzywnych projektach ceramicznych. Swój wybitny, rozpoznawalny na całym świecie styl zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, które z powodzeniem łączy ze wspaniałym wyczuciem trendów materiałowych i kolorystycznych. Zaawansowana technologia i odwaga zespołu kreatywnego sprawia, że każda z kolekcji należąca do rodziny WOW wabi swoją urodą i charyzmą a przede wszystkim pozwala nam poczuć na własnej skórze efekt ”wow”.

 

Płytki WOW na ścianie za łóżkiem w sypialni
Płytki WOW na ścianie za łóżkiem w sypialni

 

BOHO

Według marki WOW najbardziej atrakcyjny wygląd we wnętrzach ma na imię boho. Swoboda artystyczna, nieoczywiste połączenia i kreatywny luz producent podkręcił pięknymi kolorami: w wersji dla romantyków – subtelnymi pastelami, dla odważnych – nasyconymi. Ciekawym pomysłem są obecne w kolekcji metaliczne wykończenia. Wszystko to WOW podaje w niestandardowych kształtach tworzących trójwymiarową rzeczywistość.

 

Kolekcja Boho Wow Design
Kolekcja Boho Wow Design

 

DROPS

Ta kolekcja stała się wspaniałym początkiem spektakularnego powrotu lastryko do wnętrz. Nowoczesna interpretacja terazzzo w wydaniu WOW doskonale wpisuje się w nowoczesne projekty, w których nie brakuje odważnych rozwiązań i kolorów.

 

Kolekcja DROPS Wow Design
Kolekcja DROPS Wow Design

 

MESTIZAJE

Kolekcja Mestizaje to swoisty hołd dla pięknej w swojej niedoskonałości natury. Płytki Zellige występujące w kolekcji w 12 półprzezroczystych kolorach ukazują prawdziwy urok zaklęty w pięknie dalekim od produkcji taśmowej, gdzie każdy produkt wygląda tak samo. Inspiracja kulturą Północnej Afryki przełożyła się na powstanie ceramiki łączącej w sobie tradycję i nowoczesność.

 

Kolekcja MESTIZAJE Wow Design
Kolekcja MESTIZAJE Wow Design

 

CRAFTED

Crafted to kolekcja składające się z tradycyjnych kafli metro, które swoją niepowtarzalną urodę zawdzięczają przede wszystkim rzemieślniczemu wyrabianiu gliny. Pasja kreatorów stojących za tą kolekcją, szacunek do tradycji i kosmopolityczne podejście sprawiło, że powstała kolekcja charakteryzująca się ponadczasowym pięknem.

 

Kolekcja CRAFTED Wow Design

 

WOW COLLECTION

Przed nami jedna z najbardziej spektakularnych na świecie kolekcji płytek 3D zorientowanych na architektoniczną wizję wnętrz. Nieoczekiwane powierzchnie, których piękno jeszcze bardziej wydobywa odpowiednio zaprojektowane oświetlenie, rzucają zupełnie nowe światło na tradycyjny obraz ceramiki.

 

Kolekcja WOW COLECTION Wow Design

 

STRIPES

Stripes to płytki, które w wielkim stylu żegnają płaskie ściany. Jeszcze większą indywidualizację wnętrza możemy osiągnąć dzięki dostępnym wzorom, kolorom i możliwościom ułożenia płytek w sposób pionowy lub poziomy. To sprawia, że architekci bardzo często wykorzystują płytki z tej kolekcji, najczęściej w celu uwypuklenia danej strefy w otwartym wnętrzu.

 

Kolekcja STRIPES Wow Design
Kolekcja STRIPES Wow Design

 

SUBWAY

Stworzenie aranżacji wnętrza nie jest małą rzeczą, ale o jej wybitnym charakterze decydują małe rzeczy. W przemyślanym projekcie liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Dlatego manufaktura WOW podchodzi z tak ogromną starannością do tworzenia płytek, które w rezultacie jawią się nam jako małe dzieła sztuki. Dobrym przykładem jest linia Subway, będąca zabawną interpretacją płytek metro, które – jak mówią sami twórcy – stanowią dla nich największa inspirację.

 

Kolekcja SUBWAY Wow Design
Kolekcja SUBWAY Wow Design

 

LOVE AFFAIRS

Love affairs to kwintesencja piękna rzemieślniczej pracy. To hołd oddany naturalnym materiałom, które nigdy nie wychodzą z mody, a czas działa na ich korzyść. To w połączeniu z minimalistycznym językiem projektowania przełożyła się na powstanie ceramiki, która najlepiej czuje się w wysublimowanych projektach, których autorami są miłośnicy najlepszego światowego designu.

 

Kolekcja LOVE AFFAIRS Wow Design
Kolekcja LOVE AFFAIRS Wow Design

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków