Zagrajmy w Patchowork, czyli wzór na sukces z płytkami Heralgi

Mogłoby się wydawać, że ponadczasowe połączenie czerni i bieli jest na tyle popularnym rozwiązaniem, że na jego temat zdołano już wymyślić wszystko. Marka Heralgi specjalizująca się w tworzeniu małych dzieł sztuki w formie płytek, kolekcją Patchwork udowadnia, że jest jeszcze wiele do zrobienia w tej materii. Dekory ścienne i podłogowe dostępne w patchworkowej rodzinie, pomimo że oparte na dwóch kolorach, stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych. Ten swoisty dualizm kolorystyczny w połączeniu z kreatywną zabawą prostą geometrią otwiera przed projektantami i architektami wnętrz nowe ścieżki w kreowaniu nietuzinkowych przestrzeni. Zapraszamy do świata ekscytującego piękna. 

 

Płytki marki Heralgi już są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home >>

 

Płytki ścienne z linii Patchwork marki Heralgi – dostępne wzory, rozmiary i kolory

Nazwa patchwork wskazuje na to, że coś składa się z wielu, z pozoru niepasujących do siebie elementów. Jednakże wbrew pozorom o sukcesie patchworku decyduje przemyślana kompozycja. Linia ,,Patchowork” marki Heralgi jest zbiorem płytek, które pomimo swojej różnorodności, za każdym razem i w dowolnym ułożeniu, stworzą niezwykle spójną i harmonijną przestrzeń, jednak nakreśloną mocnym charakterem. 

W kolekcji znajdziemy płytki bazowe a także te utkane z ciekawych wzorów. Nam jedynie pozostaje uruchomić wyobraźnię, aby z dostępnych produktów utworzyć ciekawy projekt. 

Płytkami bazowymi, z tych przeznaczonych na ścianę, są tradycyjne prostokąty o wymiarze 10×33 cm. Do wyboru mamy dwa wykończenia: biały lub czarny połysk. 

 

 

płytki nad blatem w kuchni

 

 

Poniżej znajdują się dekory ścienne występujące w rodzinie Patchwork. Wszystkie są utrzymane w kolorze czerni i bieli. To powoduje, że płytki pomimo swojego mocno dekoracyjnego charakteru, sprawdzą się również na większych powierzchniach. 

 

 

płytki warszawa

 

 

płytki Heralgi

 

 

Heralgi warszawa

 

Płytki podłogowe z linii Patchwork marki Heralgi – dostępne wzory, rozmiary i kolory

Podobna sytuacja występuje w przypadku płytek podłogowych. Do wyboru mamy wzorzyste kwadraty (20×20 cm) lub w tym samym formacie płytki monochromatyczne (białe lub czarne), tym razem wykończone w sposób matowy. To znacznie podwyższa ich możliwości funkcjonalne, bo jak wiemy – matowe powierzchnie na posadzce są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż te w połysku.

 

Płytki w kuchni – najpiękniejsze propozycje na ścianę nad blatem i podłogę

 

płytki podłogowe patchwork

 

 

wzorzyste płytki na podłodze

 

Heralgi to hiszpański producent płytek z ponad 20-letnim doświadczeniem. HRG-Heralgi w swoich projektach łączy tradycję i innowację. Współpraca ze znakomitymi designerami przekłada się na powstawanie nietuzinkowych projektów płytek i tym samym stylowych przestrzeni. Oferta marki Heralgi jest dostępna w naszych showroomach. 

 

heralgi
Płytki marki Heralgi w moodboardzie produktowym w showroomie Internity Home

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków