Kreatywna metamorfoza strefy dziennej | Proj: Milena Strus MIST DESIGN

Metamorfoza strefy dziennej przeprowadzonej przez Milenę Strus z pracowni Mist Design, obejmowała kreatywne podejście do dość trudnej przestrzeni, jakim był rodzinny salon. Skosy, łuki, schody i dość duży metraż to nie łatwi przeciwnicy przy aranżacji przytulnej rodzinnej przestrzeni.

 Salon przed metamorfozą nie miał zbyt uporządkowanego stylu. Sprawiał też wrażenie, że duża przestrzeń nie jest w pełni wykorzystana. 

Rodzinny salon po metamorfozie 

Salon po zmianach zyskał nowy styl i funkcjonalność. Architekta postawiła na ocieplenie przestrzeni i wybrała naturalną kolorystykę. Ściana, która imitowała kamień została pomalowana na oliwkowy kolor, a przy niej staną komfortowy, modułowy narożnik UMO od nobonobo. Pod łukowym oknem z drewnianymi żaluzjami znalazł swoje miejsce dość fikuśny, ale bardzo wygodny fotel Wadi. Dywany w jednolitym kolorze wydzielają czytelnie strefy w dziennej strefie domu. 

Wymieniono również oświetlenie, które obecnie idealnie wpisuje się w styl wnętrza. Srebrna lampa zwieszana to ikona designu Louisa Poulsena PH ARTICHOKE

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków