Lampy Louis Poulsen | Kolekcja Cirque

Lampy zainspirowane karuzelą w Tivoli

Design Clara von Zweigbergk

Dynamiczna forma szwedzkiej lampy Cirque, która występuję w wielu wariantach kolorystycznych. Wiosną 2018 uzyskała się nowa barwa w szarościach, typowo w skandynawskim duchu. Dostępna w trzech rozmiarach 15 cm, 22 cm, 38 cm. 

louis poulsen cirque

Spoglądając na lampę wiszącą Cirque i widząc grę kolorów w wirującej karuzeli od razu wraca się myślą do czasów beztroskiego dzieciństwa. Szwedzkiej projektantce Clarie von Zweigbergk, z rąk której wyszła Cirque, udało się uchwycić lekkość tego czasu obecnego w życiu każdego człowieka i w fantastyczny sposób przenieść ją w inną przestrzeń.

Kolorowy klosz wykonany jest z aluminium, a od wewnątrz ma powierzchnię lakierowaną na biało, odbijającą światło. W rezultacie otrzymujemy bardzo miłe dla oka oświetlenie otoczenia światłem, które nie oślepia, a które jest emitowane w dół.

louis poulsen cirque

Louis Poulsen Cirque

Louis Poulsen, firma która za główny cel stawia sobie nadawanie formy światłu. Ta firma produkująca lampy, założona już w 1874 roku, wytwarzająca doskonałej jakości produkty rzemieślnicze, pod względem estetyki realizuje styl skandynawski, który odzwierciedla harmonię formy i funkcji, będąc zarazem połączeniem tradycji i innowacji.

 

Urządzanie domu to nasza specjalność. Przyjdź do naszych salonów a pomożemy zrealizaowć Twoje marzenie o pięknym wnętrzu – zobacz nasze adresy >> Kliknij!

 

MAKSYMILIAN PŁUSA

specjalista // oświetlenie 

 
Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków