Łazienka w stylu natural modern boho – natura na wyciągnięcie ręki – Zamów Aranżację!

Każdy projekt wiąże się z jakąś historią. Aranżacja tej cudownej łazienki powstała dla miłośniczki przyrody i wszystkiego co naturalne, ekologiczne. Projekt zakładał holistyczne podejście, czyli całościowe, jak i zrównoważone z uwzględnieniem wpływu na zdrowie użytkowników oraz na środowisko naturalne. Łazienka swoim stylem nawiązuje do natural modern boho. Wnętrze jest  jasne, nowoczesne, ma trochę wspólnych cech ze stylem skandynawskim. Jest naturalnie i bardzo przytulnie. 

Stworzono jak najbardziej komfortową, o naturalnych akcentach, dość przestronną i funkcjonalną łazienkę z widokiem na piękną architekturę sąsiadującej kamienicy. Metraż pozwalał na kreatywne rozmieszczenie poszczególnych stref. Po prawej stronie architekt zdecydowała się na umieszczenie dużej umywalki, wykonanej z płytki wielkoformatowej z kolekcji Soloss Power Pearl 120 x 60. Minimalistyczną, jednolitą umywalkę ozdabia bateria podtynkowa Hushlab w kolorze miedzi szczotkowanej. Pazura dodaje mozaika Ceramica Magica ANTICA. Pod oknem na ścianie znajdują się panele 3D Orac Decor, które posiadają dobre właściwości akustyczne i termiczne.  

 

Zamów aranżację | Projekt łazienki natural boho

Strefa kąpielowa z ekskluzywną wanną wolnostojącą Hushlab Pure o wymiarach 170 x 78 w połysku. Na podłodze znajdują się te same płytki, z których wykonano umywalkę, czyli Soloss z kolekcji Power Pearl 120 x 60. Ścianę ozdabiają minimalistyczne lecz fikuśne kinkiety Marset Ginger. Natomiast cała łazienka dodatkowo została oświetlona technicznymi lampami Archlines. 

Zamów aranżację | Projekt łazienki natural boho

Otaczanie się naturalnymi i szlachetnymi materiałami pozwala nam na rozwijanie siebie, dbanie o jakość swojego życia i wybieramy podróż w głąb samego siebie.

W sprawie projektu swojej łazienki skontaktujcie się z nami: 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wojciech Mantur

  Specjalista // Oświetlenie
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków