Lea Ceramiche Pigmenti - materiał i kolor | IH - Internity Home

Lea Ceramiche Pigmenti – materiał i kolor

 

Producent płytek Lea Ceramiche z siedzibą Fiorano Modenese, już od ponad trzydziestu lat kreuje rozwój włoskiego rynku ceramiki. Strategicznym elementem LEA Ceramiche są ciągłe poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań estetycznych niejednokrotnie kreujących nowe trendy a nie tylko nadążających za oczekiwaniami rynku.

Nowa kolekcja Pigmenti to zwrócenie uwagi na najwyższej jakości materiał oraz kolor. Seria ta została zaprojektowana przez Ferruccio Lavianiego.

Paleta składa się z 12 kolorów, będących wynikiem analizy trendów architektonicznych i wnętrzarskich oraz osobistej wrażliwości projektanta na kolory. Paleta współczesnych tonów, która łączy naturalne niuanse z bardziej wyrafinowanymi barwami: od ochry do beży, przez zieleń i błękit, po neutralne szarości. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby łączyć ze sobą oraz z innymi kolekcjami Lea Ceramiche. Dzięki temu zapewniają projektantom maksymalną swobodę wypowiedzi.

 

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Koniecznie skontaktuj się z nami.

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków