Letnisko pośród hortensji – Anna Koszela Architekt – Nominacja w prestiżowym konkursie The International Design & Architecture Awards 2018

ARCHITEKT ANNA KOSZELA ZOSTAŁA DOCENIONA I NOMINOWANA DO MIĘDZYNARODOWEJ NAGRODY  DESIGNU I ARCHITEKTURY 2018 ZA PROJEKT LETNISKO POŚRÓD HORTENSJI.

Architekt Anna Koszela zmodernizowała dom, który został wybudowany w latach 90-tych. Zaproponwała właścicielom radykalną metamorfozę, która przyniosła zaskakujący, elegancki i ponadczasowy wystrój wnętrz. Willa stanowi  podmiejską oazę relaksu dla właścicieli, w której najchętniej przeybwają i odpoczywają po pracy. Zupełnie odmienna od mieszkania, w którym żyją na co dzień. 

Architektka poznała upodobania i sposób myślenia właścieli domu, dzięki udanej współpracy uzyskano imponujący efekt końcowy. Niektóre elementy wystroju wnętrza zostały zachowane, jak np.  zasłony, perskie dywany i pamiątki zakupione podczas podróży oraz kolekcja starych plakatów filmowych. Wszystkie te elementy  odnalazły się w ostatecznym projekcie. Anna Koszela w niezauważalny sposób połączyła nowe ze starym, czerpiąc z poprzedniego projektu tylko to, co pasuje do jej koncepcji. Zaproponowała klasyczną, ponadczasową elegancję we współczesnym podejściu. 

 

ZAGŁOSUJCIE NA PROJEKT – KLIKNIJCIE  W LINK >> 

 

Letnisko pośród hortensji

Letnisko pośród hortensji

Letnisko pośród hortensji

Letnisko pośród hortensji

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków