Lustra Miior | Kolekcje Loft | Mid | Smart | IH - Internity Home

Lustra Miior | Kolekcje Loft | Mid | Smart

Lustra Miior

Firma Miior jest polską firmą oferująca artykuły do wyposażenie wnętrz, zmienia standardy poprzez wyjątkowe i unikalne podejście do projektowania. Tworzy sprytne i funkcjonalne przedmioty do przyjaznego, nowoczesnego domu.

Jest tyle możliwych sposobów postrzegania przedmiotów, ilu jest ludzi. Uświadomienie sobie tego prostego faktu pozwoliło nam zaproponować zupełnie nowe rozwiązania tam, gdzie wydawało się to niemożliwe.

Zespół Miior przeanalizował codzienne nasze zwyczaje, przyzwyczajenia tworząc świeżą perspektywę w celu, aby projekty stały się efektywniejsze i przyjemniejsze. Oferują nam w rezultacie nową jakość domu.

Lustra wyposażone w innowacyjne systemy. Podążanie za sylwetką: to zadanie ergonomicznych luster wyposażonych w technologię AXIO-LINK®. Przez całe życie spędzamy przed lustrem przeciętnie 25.000 godzin. Z racji miejsca, w którym zwykle instalujemy w łazience lustro, większość z nas zmuszona jest przyjąć niewygodną i nienaturalnie wygiętą pozycję aby z niego skorzystać. Flagowym produktem Miior są wysuwane lustra wyposażone w technologię AXIO-LINK® i sensorowe lub automatyczne włączniki oświetlenia typu LED, które jeszcze poprawiają ich walory użytkowe. Lustra Al., Ella. i Dot. wyznaczają zupełnie nowy, wyższy standard.

Lustro w złotej oprawie Miior umywalka Hushlab
Lustro w złotej oprawie Miior umywalka Hushlab

Stwórz z nami idealny projekt łazienki

Zapytaj // naszego eksperta

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków