Lustra Miior | Kolekcje Loft | Mid | Smart

Firma Miior jest polską firmą oferująca artykuły do wyposażenie wnętrz, zmienia standardy poprzez wyjątkowe i unikalne podejście do projektowania. Tworzy sprytne i funkcjonalne przedmioty do przyjaznego, nowoczesnego domu.

Jak sami mówią o sobie:

Jest tyle możliwych sposobów postrzegania przedmiotów, ilu jest ludzi. Uświadomienie sobie tego prostego faktu pozwoliło nam zaproponować zupełnie nowe rozwiązania tam, gdzie wydawało się to niemożliwe.

Zespół Miior przeanalizował codzienne nasze zwyczaje, przyzwyczajenia tworząc świeżą perspektywę w celu, aby projekty stały się efektywniejsze i przyjemniejsze. Oferują nam w rezultacie nową jakość domu.

home. made by mii

Lustra dostępne w trzech seriach, kliknijcie: Loft, Mid, Smart

 

Lustra wyposażone w innowacyjne systemy. Podążanie za sylwetką: to zadanie ergonomicznych luster wyposażonych w technologię AXIO-LINK®. Przez całe życie spędzamy przed lustrem przeciętnie 25.000 godzin. Z racji miejsca, w którym zwykle instalujemy w łazience lustro, większość z nas zmuszona jest przyjąć niewygodną i nienaturalnie wygiętą pozycję aby z niego skorzystać. Flagowym produktem Miior są wysuwane lustra wyposażone w technologię AXIO-LINK® i sensorowe lub automatyczne włączniki oświetlenia typu LED, które jeszcze poprawiają ich walory użytkowe. Lustra Al., Ella. i Dot. wyznaczają zupełnie nowy, wyższy standard.

Napisz i zapytaj o całą kolekcję

 

 Szukacie ciekawych rozwiązań do swojego domu koniecznie przyjdźcie do naszych showroomów. nasi specjaliści czekają właśnie na Ciebie – kliknij i zobacz adres