Małe łazienki z eksplozją kolorów od Duravit | IH - Internity Home

Małe łazienki z eksplozją kolorów od Duravit

Popularne restauracje, kluby i hotele przecierają szlaki: intensywne kolory, meble w bogatych odcieniach i przytulne tapety przekształcają łazienki w miejsca pełne charakteru i uroku. Stworzenie kompletnego dzieła sztuki we własnych czterech ścianach nie tylko wymaga odwagi, ale także wymaga niezwykle indywidualnego połączenia kolorów i przedmiotów.

 

Łazienka dla gości jako wizytówka

Mały pokój – duży wpływ: łazienka dla gości to idealne miejsce do wyrażenia własnej osobowości i eksperymentowania z kolorami. Na przykład przedmioty łazienkowe w mocnych kolorach można łączyć z wyrazistymi okładzinami ściennymi, które podkreślają pojedynczą ścianę lub mniejszą powierzchnię. W tym kontekście szczególnie dobrze sprawdzają się tapety z motywami graficznymi lub botanicznymi, wybrane płytki lub kolorowe farby. Elementy wyposażenia, ściany, podłogi i dekoracje powinny zawsze mieć spójną harmonię kolorów, czy to w tonacji, czy w połączeniu z kolorami uzupełniającymi. Proces wyboru poszczególnych elementów lub materiałów nadaje się do eksperymentowania z kolażami materiałów i kolorów, aż do osiągnięcia optymalnego i harmonijnego rezultatu.

 

 

Meble, umywalka, toaleta i wanna w mocnych kolorach

Koncepcja kolorystyczna Vitrium została opracowana przez Christiana Wernera, który był również odpowiedzialny za formalny projekt mebli i umywalek. W sumie sześć kolorów sprawia, że ich obecność jest odczuwalna bez dominacji i doskonale ze sobą harmonizują. Paletę kolorów można podzielić na trzy neutralne odcienie Matt Light Gray, Matt Dark Gray i Matt White oraz trzy bogate odcienie Matt Green-Blue, Matt Parlour Blue i Matt Cinnamon. Tak szeroki wybór gwarantuje, że można znaleźć odpowiedni odcień do każdej łazienki – od minimalistycznej łazienki designerskiej po nowoczesny styl rustykalny. „Kolor decyduje również o tym, jak postrzegamy produkt. To emocje, ponieważ każdy reaguje na nie inaczej. Wiele kolorów tworzy rodzaj rezonansu kolorystycznego, coś, co idealnie tworzy harmonię. O kolorach we wnętrzach nigdy nie można myśleć w oderwaniu od innych, ale zawsze w kontekście danego pomieszczenia” – powiedział Christian Werner.

Baterie i akcesoria definiują wygląd

To drobne detale nadają wnętrzu ostateczny szlif. Duravit otwiera dodatkowy potencjał projektowy w łazience dzięki bateriom, głowicom prysznicowym i akcesoriom w pięciu gustownych wykończeniach. Klasyczna chromowana powierzchnia lub ekscytująca matowa czerń lub powierzchnie PVD w szczotkowanym brązie, szczotkowanej stali nierdzewnej i polerowanym złocie mogą zmienić wygląd całej łazienki.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków