Marmury XXL w kolorze | IH - Internity Home

Marmury XXL w kolorze

Kolorowe marmury XXL

Kto z Was nie lubi odrobiny koloru mieniącego się we wnętrzu? Bogactwo natury sprawia, że garściami możemy czerpać inspiracje z jej darów, fantazyjnych wzorów i zróżnicowanych faktur. Piękno kolorów natury polega na tym, że dodają one wyjątkowej tonacji i charakteru pomieszczeniu.

Kolorowy marmur w rozmiarze XXL jest chętnie stosowany w luksusowych wnętrzach, nadają mu wyrafinowanie i elegancję. Wnoszą autentyczność przestrzeni, której nie można osiągnąć za pomocą małych płytek. Każda marmurowa płyta jest sama w sobie arcydziełem i podnosi efekt wyjątkowej przestrzeń. Marmur przedstawia wyrafinowany smak życia, który ludzie o wysublimowanym smaku cenią i stosują go w swoich wnętrzach. Błyszczące wykończenia świadczą o wytwornym i luksusowym wnętrzu.

 

Amazzonite Jade Pul Rect 120×120
Grande Marble Look Marazzi

Woda, chmury, rzeki, fale, słońce, oceany, piasek czy skały – to dla projektanta niewyczerpane źródło inspiracji. Naturalne szlachetne drewno i „żywy” kamień są przepiękne, ale bardzo drogie i wymagające w obróbce i użytkowaniu. Dlatego chętnie sięgamy po wyroby ceramiczne jak płytki wielkoformatowe w przepięknych kolorach.

Les Bijoux de Rex
Étoile de Rex

Fondovalle
Amazonite 120×278

Płytki w rozmiarze XXL pozwalają uzyskać jednolity, gładki wygląd powierzchni ścian i podłóg w łazience. Dzięki małej ilości spoin pomieszczenie wydaje się być bardziej przestronne i stanowi doskonałe tło do wielu nowoczesnych aranżacji. Ich największa zaleta? Do wykończenia wnętrza od podłogi aż po sufit, wystarczy zaledwie kilka płyt!

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków