Metamorfoza 62 metrowego mieszkania na Ochocie | Proj: SOW Archi Design

Mieszkanie w kamienicy z lat 40-tych kryło w sobie wiele tajemnic. Wymagało jednak remontu, aby wydobyć z niego dawny blask. Po odważnej metamorfozie mieszkanie odzyskało świetność, w stylu hampton. Za aranżację całego wnętrza wraz z przebudową odpowiada architekt Sylwia Woch właścicielka pracowni SOW Archi Design.

Proj: SOW Archi Design

62 metry po remoncie

 3 pokojowe mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie, zlokalizowane jest w przepięknej zielonej okolicy. Przed remontem było mało funkcjonalne, ciemne z niewykorzystanym potencjałem. Trzeba było zaplanować na nowo rozkład pomieszczeń, co się wiązało z wyburzeniem kilku ścian, niektóre trzeba było przesunąć. Pozostałe ściany należało wygładzić, wymienić całą elektrykę oraz zaszły zmiany w przyłączach wodno-kanalizacyjnych.  

Obecnie mieszkanie zachwyca swoim stylem i rozwiązaniami. W kuchni zdecydowano się na klasyczne szare meble, a nad blatem roboczym zastosowano heksagonalne płytki. Pod oknem udało się wygospodarować kącik jadalniany. 

Metamorfoza 62 metrowego mieszkania na Ochocie

W salonie postawiono na przytulne kolory ziemi, takie jak szarości, beże i delikatne błękity, które nawiązują do stylu hampotn. Na całej ścianie znajduję się biblioteczka, książki są zawsze pod rękę. To szczególnie dobre rozwiązanie jeśli lubimy czytać na kanapie lub w wygodnym fotelu. Co więcej, zarówno sam mebel, jak i jego zawartość stanowią element dekoracyjny. Wnętrze otulone miękkimi, dobrej jakości materiałami, które dodają przytulności.

Proj: SOW Archi Design

Klasyczne cegiełki w łazience

Koncept aranżacyjny łazienki idealnie wpisuje się nie tylko w styl całego mieszkania, ale również nawiązuje do klimatu kamienicy. Klasyczne białe płytki „cegiełki”,  znakomicie komponują się z wzorzystą podłogą oraz czarną armaturą prysznicową jaki i umywalkową. Łazienka jest niewielka lecz funkcjonalna i ponadczasowa. 

Pracownia Projektów i Aranżacji Wnętrz SOW Archi Design założona została 13 lat temu. Właścicielka Sylwia Woch, jest architektem i kreatorką wnętrz. Tworzy niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje pracowni Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa.

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków