Metamorfoza kuchni | Projekt: Oswojone Wnętrza | IH - Internity Home

Metamorfoza kuchni | Projekt: Oswojone Wnętrza

14 metrowa kuchnia znajdująca się w domu jednorodzinnym doczekała się imponujących zmian. Inwestorka zgłosiła się do Joanny Grzybowskiej z pracowni Oswojone Wnętrza w celu całkowitej metamorfozy serca domu, tętniącego życiem i zapachem.

 

Ewolucja, rewolucja, czyli metamorfoza starej kuchni

Absolutnie, kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu i jej funkcjonalność oraz estetyka mają ogromne znaczenie na komfort naszego życia. Zmiana aranżacji to zawsze wyzwanie, jednak patrząc na nie z perspektywy poprawy funkcjonalności, warto je podjąć.

Kuchnia przed metamorfozą

Ciepła nowoczesna kuchnia

Architekt postawiła na minimalistyczną i nowoczesną drewnianą zabudowę kuchenną ze złotymi prostymi uchwytami. Wybór kolorów ma ogromne znaczenie dla wyglądu naszej kuchni. Architekt postawiła na jasne kolory, które sprawiają, że strefa stała przestronna, harmonijna i pełna naturalnego światła. Piękne naturalne jasne drewno uzupełnia szlachetny marmur z delikatnym szarym żyłkowaniem. Aby wnętrze było spójne i harmonijne na blaty kuchenne, wybrano ten sam materiał co na ściany nad nim. Dobre oświetlenie jest tu kluczowe, ozdobna kulkowa lampa sufitowa nadaje stylu i wdzięku.

Kuchnia otwarta na salon | projekt Oswojone Wnętrza

Metamorfoza starej kuchni – wyzwania i plany

Białe górne szafki do samego sufitu, dodają lekkości całej kompozycji, a wzorzyste delikatne płytki wprowadzają szczyptę klimatu retro. Metamorfoza starej kuchni to fascynujące wyzwanie, ale wymaga starannego planowania i przygotowania. Dlatego najlepiej oddać się w ręce specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć zjawiskowy efekt, a wnętrze będzie cieszyć nas długie lata. 

Nowa kuchnia | projekt Oswojone Wnętrza

Zmieniliśmy kuchnie na jasną pełną życia, ale i z klasą przestrzeń, która odzwierciedla swoich użytkowników. I o to właśnie w projektowaniu nam chodzi!

Kuchnia drewniana z marmurowym blatem | Projekt Oswojone Wnętrza]

Zdjęcia Marta Mroczek/ Inne oko

Projekt Oswojone Wnętrze Joanna Grzybowska

Joanna Grzybowska Architekt absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zdobyła pracując w renomowanych łódzkich pracowniach oraz w Warszawie i Berlinie. Nabyte umiejętności pozwoliły jej wypracować styl i metodykę pracy w której klient czuje się swobodnie i bezpiecznie. Najważniejsze dla niej jest dostosowanie wnętrza pod indywidualne potrzeby jego użytkownika. Prywatnie właścicielka psa i konia. Miłośniczka podróży, kultury i jedzenia.

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków