Metamorfoza loftu w stylowe wnętrze - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home

Metamorfoza loftu w stylowe wnętrze – Zamów Aranżację!

Prawdopodobnie każdy z nas kiedyś marzył o loftowym wnętrzu. Chcieliśmy poczuć jak żyła artystyczna nowojorska bohema. Powstanie w naszym kraju tego typu inwestycji nastąpiło trochę później niż w innych miejscach na świecie. Wiąże się to z faktem, że nasza gospodarka była oparta na przemyśle o wiele dłużej. Duże postindustrialne przestrzenie, zdominowane przez szkło, cegłę, metal i beton kojarzyły się jednoznacznie z nieuporządkowaniem i brakiem harmonii. Dostrzeżenie ich potencjału przez inwestorów spowodowało, że stare fabryki, magazyny i inne obiekty przemysłowe zyskują nową duszę. Niezaprzeczalnym faktem jest, że lofty stają się elementem naszej kultury. Wyznaczają trendy w architekturze i sztuce. Przywracają nowe życie obiektom, które dotychczas popadały w ruinę i zapomnienie.

ŁAZIENKA W INDUSTRIALNYM STYLU – URZĄDZAMY OD A DO Z

Ten styl daje nam wolność i uniwersalność w aranżacji. Jednak obowiązuję pewne zasady. Dziś prezentujemy tylko część loftowego wnętrza, które przeszło metamorfozę. Sypialnia otwarta na łazienkę. Jest to znakomity przykład adaptacji fabrycznej przestrzeni, w której znalazły się produkty najwyższej jakości. 

W części łazienkowej po obu stronach na ścianie wybrano płytki XXL w rozmiarze 120 x 60 cm Cifre  kolekcja Industrial. 

Metamorfoza loftu w stylowe wnętrze - Zamów Aranżację!
Metamorfoza loftu w stylowe wnętrze – Zamów Aranżację!

Wybierz płytki IH Selection

Małe nieregularne kwadraty na ścianie przy wannie to kolekcja płytek WOW Design MESTIZAJE ZELLIGE. Całość aranżacji uzupełnia wyjątkowy prysznic montowany w podłodze włoskiej firmy Radomonte kolekcja Kato dostępna tylko i wyłącznie w Internity Home Warszawa, Łódź oraz w Krakowie Prodesign. 

Wanna wolnostojąca Hushlab  o opływowym kształcie, który świetnie się prezentuje się, a ponadto gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Prezentuje się dostojnie, ekskluzywnie, kojarzy się ze stylowymi łazienkami urządzonymi z troską o najdrobniejsze detale.

Artystyczny loft na obrzeżach Łodzi
Artystyczny loft na obrzeżach Łodzi

 

Loftowa łazienka znak nowoczesności

Łazienka musi być dobrze oświetlona, gdyż jest ona nie tylko miejscem codziennej toalety, ale również gabinetem SPA lub salonem kosmetycznym. W tym projekcie architekci z pracowni Wearearchitects wybrali nowoczesny system magnetyczny oświetlenia LED Archlines, który pozwala na elastyczne ustawienie według potrzeb. W każdej chwili można samemu zmienić kąt lub miejsce padania światła bez zatrudniana specjalisty. 

Bardzo ciekawym elementem w wystroju tej strefy jest umywalka Hushlab, wykonana z kamienia mielonego. Zaletą jest matowa biel, a kamień mielony, to materiał niezwykle trwały i odporny. Gwarantuję on komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Produkt bardzo popularny wśród projektantów wnętrz, klientów indywidualnych oraz firm, hoteli czy SPA. 

Artystyczny loft na obrzeżach Łodzi
Artystyczny loft na obrzeżach Łodzi

Przestronne wnętrza zaaranżowane w starej fabryce lub magazynie to koncept, który z otwartymi ramionami przyjęli mieszkańcy wielkich miast. Zazwyczaj to bowiem w wielkich aglomeracjach firmy deweloperskie adaptują stare pofabryczne budynki na lokale mieszkalne.

Nie macie pomysłu na swoje wnętrze? Napiszcie do nas: 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków