Łuki i ptaki w 100 metrowym mieszkaniu na Powiślu | Design: JT Grupa | IH - Internity Home

Łuki i ptaki w 100 metrowym mieszkaniu na Powiślu | Design: JT Grupa

 

Mieszkanie na Powiślu o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych, zostało skrojone na miarę potrzeb właścicieli, którym zależało na wygodzie i materiałach wysokiej jakości. Jest ono doskonałym przykładem połączenia nowoczesnego komfortu z zachowaniem klimatu historycznego budynku. Historia budynku, w którym znajduje się apartament, dodaje niepowtarzalnego uroku i charakteru. Zachowanie detali z przeszłości w projektowaniu wnętrza może być wyjątkowym ukłonem w stronę historii i dziedzictwa architektonicznego miejsca. Zachowanie detali zastanych we wnętrzu jest ważnym aspektem projektowania wnętrz w historycznych budynkach. Za wyjątkowy projekt odpowiada pracownia architektoniczna JT Grupa. 

Przepiękna strefa dzienna w mieszkaniu w kamienicy na Powiślu | Design: JT Grupa

Apartament na Powiślu, został zaprojektowany dla dwóch osób. Wnętrze jest bardzo eleganckie, ale i funkcjonalne oraz starannie przemyślany. Do podziału przestrzeni strefy dziennej wybrano drewniane ażurowe drzwi, które dzielą wnętrze na różne strefy. Pozwalają one na wyraźne oddzielenie strefy kuchni, jadalni i strefy wypoczynkowej, co może znacznie poprawia organizację przestrzeni i funkcjonalność mieszkania.

 

Czarująca kuchnia

Elegancka biało-drewniana zabudowa kuchni i marmurowa wyspa tworzą kontrastujący, ale harmonijny zestaw. Drewno i marmur to materiały o wysokiej jakości, które dodają elegancji i trwałości wnętrzu. Czarne minimalistyczne dodatki, kontrastują z jasnym tłem, tworząc nowoczesny akcent. Piękna oryginalna sztukateria to kwintesencja aranżacji mieszkania, podkreśla architektoniczne cechy pomieszczenia, takie jak łuki, kolumny czy detale sufitowe, nadając im artystycznej duszy.

Kuchnia w mieszkaniu w kamienicy na Powiślu | Design: JT Grupa

Ptaki i łuki

Duży stół z ciemnego drewna i tapicerowane krzesła tworzą elegancką przestrzeń do wspólnych posiłków i spotkań rodzinnych. Lustrzane wnęki z półkami optycznie powiększają przestrzeń, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku mniejszych mieszkań. Unikatowa grafika ścienna z motywem ptaków stanowi interesujący element dekoracyjny, który przyciąga uwagę.

Przepiękna strefa dzienna w mieszkaniu w kamienicy na Powiślu | Design: JT Grupa
Jadalnia w mieszkaniu w kamienicy na Powiślu | Design: JT Grupa

Wiele elementów zostało zaprojektowanych przez nas indywidualnie do tego projektu, a następnie wykonanych na zamówienie, jak choćby gipsowa wnęka w korytarzu,  w której kamieniarz zamontował blacik z burgundowego marmuru – mówi architekt i współtwórca JT Grupa Tomasz Ziółkowski.

Korytarz z gorsecikami

W holu posadzka została pokryta dwukolorową mozaiką w kształcie gorsecików, jest to ukłon w stronę warszawskich gorsecików z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Wspaniała sypialnia

Sypialnia zachwyca przestronnością i wspaniałym konceptem aranżacyjnym. To komfortowe miejsce zapewnia cudowny odpoczynek właścicielom mieszkania.

Sypialnia w mieszkaniu w kamienicy na Powiślu | Design: JT Grupa

Luksusowa łazienka

Bezpośrednio z luksusowej sypialni można przejść do łazienki, którą architekci wykończyli dwoma rodzajami marmuru. Stylowa wanna na nóżkach włoskiej marki Agape przepięknie koresponduje z całą aranżacji eleganckiej łazienki. Na uwagę również zasługuje przepiękna dębowa szafka pod umywalkę oraz lustro o oryginalnym kształcie.

 

Pracownia JT Grupa została założona przez Jagodę i Tomasza Ziółkowskich. Zespół tworzony jest przez dyplomowanych architektów, po studiach kierunkowych w zakresie architektury i architektury wnętrz. Twórcy wykonują projekty wnętrz domów oraz apartamentów, a także realizują zlecenia aranżacji przestrzeni publicznych takich jak hotele, biura, restauracje, sklepy, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne.

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków