Mieszkanie miłośników gór | Projekt: TWORZYWO STUDIO | IH - Internity Home

Mieszkanie miłośników gór | Projekt: TWORZYWO STUDIO

Miłość do gór bywa tak silna, że często chcemy ją przenieść w realia naszego codziennego życia w mieście. Stąd delikatny motyw parzenicy i wybarwienie drewna inspirowanego korą drzewną w aranżacji warszawskiego mieszka zaprojektowanego przez Tworzywo Studio. 

Inspiracja dziką naturą

Góry stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowego projektu mieszkania. Ważna była tu również kolorystyka. Nie przypadkowo architekta użyła na ściany fiolet szafranu inaczej zwanego krokusem. Biel śniegu szczytów górskich, błękit nieba widoczny w tkaninie na sofie w salonie. Lustra odbijają słońce jak górskie potoki, wełniane dywany i kamienne płytki oddające hołd przepięknie rzeźbionym przez naturę skałom. Zastosowane w oknach drewnianych żaluzji regulują nasłonecznieniem mieszkania. To gra światła i cienia prawie tak bajeczna jak górskie zachody słońca.

Strefa dzienna to duży pokój z częścią do relaksu i wypoczynku połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. Mamy tu wygodny, błękitny narożnik oraz stolik kawowy. W rogu ustawiona została przeszklona biblioteczka.

Projekt TWORZYWO STUDIO

Niewielka jadalnia z okrągłym drewnianym stolikiem i czterema krzesłami tapicerowanymi oddziela w subtelny sposób kuchnię od salonu. Stolik został oświetlony zwieszanymi lampami.

Projekt kuchni | TWORZYWO STUDIO
Sypialnia z motywem folkowym | TWORZYWO STUDIO
TWORZYWO studio to twórcza pracownia projektowa. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Kreuje przestrzenie we wnętrzach budynków, a także specjalizuje się w projektowaniu indywidualnych domów jednorodzinnych. Tworzy wnętrza o unikanym klimacie oddające indywidualne pragnienia i potrzeby klientów.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

×

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków