Mieszkanie pełne dobrego designu | Proj.: Klara Ostrowska | IH - Internity Home

Mieszkanie pełne dobrego designu | Proj.: Klara Ostrowska

Mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze w budynku z lat 50. o wyjątkowym wnętrzu zostało zaprojektowane przez architekt Klarę Ostrowską. Odnajdziemy w nim mocne akcenty kolorystyczne, wyrafinowany design i bardzo klimatyczną aurę. Paleta barw, która dominuje w projekcie to przede wszystkim niebieski, czerwony, różowy, bordowy oraz zielony.

Minimalistyczna niebieska kuchnia

Intensywny niebieski kolor frontów zabudowy kuchennej wyróżnia pomieszczenie i dodaje mu charakteru. Niebieski zwykle jest kojarzony ze spokojem i harmonią, co wprowadza do kuchni przyjemną atmosferę. Wykorzystano drewno jako dopełnienie tej palety kolorów. Drewno ma naturalny urok i ciepło, dzięki czemu wnosi dodatkową przytulność i naturalny wygląd do kuchni.

 

Intensywny niebieski kolor frontów zabudowy kuchennej na tle drewnianych elementów mebli i podłogi nadaje wnętrzu unikalnego charakteru i sprawia, że kuchnia staje się nie tylko funkcjonalnym pomieszczeniem, ale także przyjemnym miejscem do spędzania czasu.

Komfortowa strefa dzienna

Do stworzenia wyjątkowej przestrzeni wybrano między innymi meble z kolekcji 366 concept. Jest to fotel STEFAN – brązowy w tkaninie Braid Brown oraz stolik kawowy Jamnik z kolekcji Fox. Sercem salonu jest również regał w kształcie litery „L”, w którym wyeksponowano ulubione przedmioty właścicieli jak książki, ceramikę i szklane wazony „Sommerso Murano”.

 

Dodatkowym kolorowym akcentem we wnętrzu stanowi bordowy sideboard polskiej marki tylko. Zaprojektowanie salonu w ten sposób to znakomity sposób na tworzenie przestrzeni, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna, a jednocześnie odzwierciedla tożsamość i styl życia mieszkańców.

Wnętrze dopełniają obrazy, które zostały nabyte w ART OFFICE GALLERY. Nad sideboardem wisi jedno z dzieł Nikodema Szpunara, a przy regale w salonie umiejscowiono obraz Marii Kiesner.

Unikalny charakter mieszkania jest efektem indywidualności i wyraźnego wyrażenia osobowości właścicieli. Takie podejście do projektowania sprawia, że wnętrze staje się autentyczne i osobiste, co czyni je wyjątkowym miejscem, odzwierciedlającym tożsamość mieszkańców.

Harmonijne połączenie różnych elementów designu i sztuki wzbogaca mieszkanie, nadając mu głębię i złożoność. Jest to wynik zrównoważonego wykorzystania kolorów, tekstur, wzorów oraz unikatowych mebli, dekoracji i dzieł sztuki, które ze sobą współgrają.

Projektowanie mieszkania w taki sposób, żeby było klimatyczne, oznacza, że wnętrze emanuje odpowiednią atmosferą i nastrojem, które przyciągają i sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i cieszenia się życiem.

 

Projekt: Klara Ostrowska 

Foto:  ONI Studio

Architekt Klara Ostrowska – Tworzy wnętrza w których styl, elegancja i sztuka harmonijnie przenikają się z użytecznością. Pracuje blisko z klientami, których wizjom nadaje kierunek, przestrzeń i indywidualny sznyt. Doradza przy wyborze wykonawców i materiałów, nadzoruje prace, kontroluje harmonogram i budżet. Projektuje meble na zamówienie, z dużą dbałością o estetykę i detale.  Prowadzi wszystkie etapy projektu inwestycyjnego: koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków