Mieszkanie w błękitach w słonecznej Chorwacji | Design: VerArt.Interiors Weronika Witaszczyk | IH - Internity Home

Mieszkanie w błękitach w słonecznej Chorwacji | Design: VerArt.Interiors Weronika Witaszczyk

Przepiękne mieszkanie 53 metrowe z dwoma balkonami znajduje się w słonecznej Chorwacji w mieście Slatine Zastany stan deweloperski, w którym Inwestor kupuje mieszkanie różni się od stanu deweloperskiego, który jest nam znany w Polsce. Za granicą mamy już przykładowo gotową posadzkę oraz wykończoną łazienkę wraz ze sprzętami. Mieszkanie zostało zaaranżowane dla dwóch osób, które uwielbiają podróże. Dla Inwestora marzenie o idealnym wakacyjnym azylu stało się rzeczywistością! To był niesamowity projekt, w którym architekt Weronika Witaszczyk połączyła swoją pasję do designu z lokalnym charakterem i pięknem nadmorskiego otoczenia.

Design: VerArt.interiors Weronika Witaszczyk

Przekraczam granice designu!

Wnętrze tego apartamentu jest hołdem dla natury i piękna, jakie oferuje nam Chorwacja. Paleta kolorów, składająca się z odcieni niebieskiego, bieli i elementów drewna, tworzy harmonię, która uspokaja zmysły i wizualnie łączy przestrzeń z otaczającym pejzażem. Błękitne akcenty nawiązują do błękitu nieba oraz wód Adriatyku, przynosząc uczucie spokoju i swobody. Biel dział jak płótno, na którym grają światła i cienie, dodając przestrzeni elegancji i czystości. Elementy drewna wprowadzają ciepło i autentyczność przypominając o naturze i tradycji tego miejsca. Każdy szczegół został starannie dobrany, aby zapewnić mieszkańcom komfort na najwyższym poziomie.

 

 

Jako architekt, nie boję się żadnych wyzwań i z pasją realizuję projekty zarówno w kraju, jaki i za granicą. Miałam okazję osobiście pojechać i zobaczyć apartament podczas mojego sierpniowego pobytu w Chorwacji. Nieważne czy projektuję w kraju czy w odległych miejscach – zawsze kładę nacisk na indywidualność i wyjątkowość każdego projektu. Dzięki temu każde wnętrze, które tworzę, jest prawdziwym odzwierciedleniem osobowości i potrzeb moich Klientów.

 

 

Przedpokój harmonijnie komponuje się z resztą mieszkania. Architekt zaplanowała tu dużo miejsca do przechowywania, jest funkcjonalnie i stylowo.

Weronika Witaszczyk VerArt.Interiors jest absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Swoje wykształcenie łączy z zamiłowaniem do szeroko pojętej estetyki i funkcjonalności. Cechuje ją determinacja w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych. Posiada indywidualne podejście do  oczekiwań i preferencji, a w swoich projektach stawia na prostotę, oryginalność i nowoczesność. Uwielbia podróże, które inspirują ją do tworzenia niepowtarzalnych konceptów. Podąża za modą i trendami, ale wierzę w to, że proste rozwiązania są najlepsze i ponadczasowe.

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Jasińska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków