Mieszkanie w kamienicy | Proj.: Qbik Design | IH - Internity Home

Mieszkanie w kamienicy | Proj.: Qbik Design

Projekt, który architekta z pracowni Qbik Design zrealizowała, zakładał generalny remont oraz połączenie dwóch mieszkań w jedno, przestronne i funkcjonalne wnętrze. Dzięki temu udało stworzyć nie tylko niezwykle funkcjonalny rozkład każdego z pomieszczeń, ale też fantastycznie oddzielić strefę dzienną od prywatnej, skrywającej sypialnie domowników. Ten podział zapewnia mieszkańcom komfort i prywatność, jednocześnie umożliwiając im cieszenie się przestronną i otwartą strefą dzienną.

W trakcie realizacji projektu architekt nie pozostawiła miejsca na żadne półśrodki. Każde rozwiązanie było starannie przemyślane i zaplanowane. Ilość próbek kolorystycznych, które zostały przetestowane, raczej trudno byłoby zliczyć. Każdy detal, każdy kolor i każda faktura były wybierane z największą dbałością o szczegóły, aby stworzyć harmonijne i spójne wnętrze.

 

Qbik Design

Jednym z najciekawszych aspektów projektu było to, że wiele z mebli oraz dodatków zostało przywiezionych bezpośrednio z Włoch, gdzie na czas remontu przebywali Inwestorzy. Dzięki temu prezentowane wnętrza mają w sobie luz i nonszalancję, charakterystyczne dla włoskiego stylu. Wnętrza te łączą w sobie elegancję i swobodę, tworząc unikalną atmosferę.

Qbik Design

Idealne dopasowanie

Pozornie niepasujące do siebie elementy idealnie ze sobą współgrają, tworząc spójną i interesującą całość. To właśnie te nieoczywiste połączenia sprawiają, że wnętrza są nie tylko piękne, ale i pełne charakteru.

Projekt ten to przykład, jak dzięki przemyślanemu podejściu i dbałości o detale można stworzyć wnętrze, które jest nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie wyjątkowe. Współpraca z Inwestorami, ich zaangażowanie oraz inspiracje przywiezione z Włoch sprawiły, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Qbik Design
Qbik Design
Qbik Design Fotografia wnętrz Piotr Czaja

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Wybrzeże

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków