Mieszkanie w klasycznym stylu w warszawskiej kamienicy | Design: Naos | IH - Internity Home

Mieszkanie w klasycznym stylu w warszawskiej kamienicy | Design: Naos

Warszawska kamienica zlokalizowana w centrum miasta przy ul. Noakowskiego, skrywa w pięknym klasycznym stylu mieszkanie. Za projekt odpowiada pracownia Naos, która dopracowała projekt w najmniejszym szczególe. Nie da się przejść obojętnie wobec tego projektu. Stworzono miejsce pełne harmonii i elegancji.

Klasyczna kuchnia

Projekt ten wymagał ogromnego zaangażowania, by spełnić marzenia i oczekiwania Inwestorów. Mieszkanie zostało wykończone w stylu klasycznym. Większość mebli zostało zaprojektowanych i wykonanych na zamówienie.

Elegancka strefa dzienna

W komfortowym salonie ustawiony został biały modułowy narożnik oraz złoty o szklanym blacie stolik kawowy. W otwartej strefie wygospodarowano również miejsce na prostokątny rodzinny stół jadalniany z sześcioma tapicerowanymi krzesłami. Piękna ciemna podłoga ciekawie kontrastuje z jasnym eleganckim wnętrzem.
W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie z dużymi łóżkami. Na ścianach sztukaterie, które podkreślają charakter miejsca.
W łazience na podłodze ułożono biało-czarne gorseciki, a w strefie prysznicowej wielkoformatowe płytki marmurowe. Szlachetności dodaje złota armatura prysznicowa oraz umywalkowa.

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków