Mieszkanie w Międzyzdrojach | Design: Deer Design Business | IH - Internity Home

Mieszkanie w Międzyzdrojach | Design: Deer Design Business

Nabywcy apartamentów w Forest Międzyzdroje, dzięki współpracy dewelopera ze specjalizującą się w obsłudze inwestycji komercyjnych pracownią Deer Design Business, mogą liczyć na kompleksową usługę obejmująca projekt i wykończenie wnętrza „pod klucz” w wysokim standardzie. Bez konieczności poszukiwania projektantów i koordynowania ekip, dostaw i montaży.

Po dokładnej analizie potrzeb dewelopera zespół architektów przygotował od podstaw kompleksową ofertę wykończenia apartamentów, z uwzględnieniem ich pierwotnych rozkładów i stopnia zaawansowania prac na budowie.

Kompleksowo i profesjonalnie

Architekci stworzyli kompleksowy projekt wnętrz, który pozwala klientom na odebranie apartamentu w pełni wykończonego i umeblowanego – gotowego do przyjęcia najemców.

Projektując wnętrze na wynajem, trzeba pamiętać, że ma się w nim dobrze czuć nie tyle konkretna osoba, lecz możliwie szeroka grupa użytkowników. Dlatego proponowany wystrój powinien wpisywać się w aktualne trendy, a jednocześnie być możliwie ponadczasowy, aby szybko nie stał się passé. Ważna jest trwałość materiałów, łatwość utrzymania czystości oraz możliwość szybkiej i bezproblemowej wymiany elementów wyposażenia w razie awarii.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w realizacji inwestycji komercyjnych, zespół Deer Design Business zaproponował sprawdzone materiały wykończeniowe, ponadczasowe zarówno pod względem estetyki, jak i niezawodne w eksploatacji. I tak np. w kuchni jest blat z płyty kompaktowej HPL, co pozwoliło na zastosowanie podwieszanego zlewu. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia codzienne sprzątanie i zapewnia, że przypadkowo rozchlapana woda nie spowoduje zniszczenia blatu. Z kolei wybór armatury kuchennej z powłoką w kolorze szczotkowanej stali sprawi, że nie będą widoczne odciski palców czy ślady po kroplach wody.

Design: Deer Design Business

Pamiętając o tym, że Forest Międzyzdroje to w istocie budynek hotelowy, projektanci dopilnowali, aby proponowane rozwiązania spełniały wymagania techniczne dla tego typu obiektów. Wszystkie uwzględnione w projekcie tapety, zabudowy meblowe czy tekstylia dekoracyjne mają odpowiednią klasę trudnopalności.

Design: Deer Design Business

Więcej niż oferta

Wystrój wnętrza jest spójny z nowoczesną i elegancką bryłą budynku, a jednocześnie wpisuje się w wypoczynkowy charakter leśnej części nadmorskiego uzdrowiska. Dlatego w projekcie dominują ciepłe beże i jasne drewno z dodatkiem modnych czarnych akcentów.

Stonowana kolorystyka jasnego salonu, z którego można wyjść na 15-metrowy balkon, i wygodna sofa, która w razie potrzeby może służyć jako miejsce do spania dla dwóch osób, zachęcają do wypoczynku. Do tego w pełni wyposażona kuchnia i wygodna jadalnia, 4-osobowy stół może służyć też jako miejsce do pracy.

W łazience zaprojektowano wygodną i bezpieczną kabinę prysznicową walk-in. Przyjemność kąpieli zapewni deszczownica.

Design: Deer Design Business
Design: Deer Design Business

Duże łóżka kontynentalne z tapicerowanym zagłówkiem zapewnią nie tylko komfort snu, lecz również nadadzą sypialni ekskluzywnego charakteru.

Design: Deer Design Business

 

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Wybrzeże

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków