Mieszkanie w stylu nowojorskim | Realizacja mieszkania w pakiecie pod klucz | IH - Internity Home

Mieszkanie w stylu nowojorskim | Realizacja mieszkania w pakiecie pod klucz

Styl nowojorski jest miksem elegancji, prostoty i charakteru, co sprawia, że ​​jest dość popularny. Nie jest przypadkiem, że przyciąga rzesze miłośników. Styl wnętrz nowojorskich mieszkań stanowi solidną podstawę, która dopuszcza różnorodne wariacje – od luksusu Upper East Side po industrialne, loftowe wnętrza zainspirowane Brooklynem.

Dziś prezentujemy mieszkanie, które zostało zaprojektowane przez Internity Home w usłudze „Mieszkanie pod Klucz”. Inwestorka na co dzień mieszka 100 km od Krakowa, a w mieście chciała stworzyć przytulny azyl, w którym będzie mieszkać w ciągu tygodnia, gdyż jej biuro znajduje się na krakowskiej dzielnicy Podgórzu.

Mieszkanie ma 43 metry i znajduje się na parterze. Na jego przestrzeń składa się kuchnia otwarta na salon, sypialnia, łazienka i niewielki taras. Wystrój wnętrz jest kompletny i harmonijny, w którym znajdują się materiały znakomitej jakości. Mieszkanie zdobią subtelne, eleganckie dodatki, które wzbogacają wnętrze i sprawiają, że jest bardziej przytulne. Zapraszamy Was w podróż po mieszkaniu, które zostało wyremontowane w ciągu dwóch miesięcy!

 

Mieszkanie w stylu nowojorskim | Projekt Internity Home

W kuchni dominuje marmur z szarym żyłkowaniem, a złota armatura oraz zlew to Reginox. Minimalistyczne złote uchwyty zdobią białe proste meble kuchenne wykonane na zamówienie. Lodówka znajduje się w zabudowie meblowej.

 

Podłoga ułożona w jodełkę

W cały mieszkaniu na podłodze znajdują się panele winylowe Charme Parquet. Jodełka świetnie wygląda w każdej aranżacji ponieważ dodaje ponadczasowości. Możemy śmiało powiedzieć, że wzór w jodełkę świetnie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Poznając zalety paneli winylowych nie wyobrażamy sobie, aby na podłodze znalazł się inny materiał, a dotychczas jodełka była raczej zarezerwowana dla użytkowników podłóg drewnianych. Na szczęście producenci postanowili odpowiedzieć na potrzeby klientów i obecnie można kupić panele przystosowane do układania w jodełkę CHARME PARQUET X LUXURY VINYL.

 

W sypialni w stylu nowojorskim centralnym punktem jest oczywiście łóżko z eleganckim pikowanych wezgłowiem z weluru. Złote kinkiety oraz żyrandol dodają blasku.

 

W łazience do wyznaczenia stref wybrano dwa rodzaje marmuru: biały w strefie umywalkowej a w strefie prysznicowej czarny. Szlachetność i styl wnętrza podkreśla złota armatura Hushlab z kolekcji Lukka.

 

Jeśli już wybraliście swoje wymarzone mieszkanie i trzeba je wyremontować, warto wziąć pod uwagę ofertę „Mieszkanie pod Klucz”.

Urządzanie mieszkania w pakiecie pod klucz to bardzo atrakcyjna opcja dla osób, które cenią wygodę, jakość i spójność projektu oraz chcą uniknąć stresu związanego z samodzielnym zarządzaniem remontem i urządzaniem wnętrza.

 

W sprawie omówienia szczegółów bardzo prosimy o kontakt:

Elżbieta Grzesło

571 677 386 

egrzeslo@internity.pl 

Przemysław Freindorf

571 677 387

pfreindorf@internity.pl

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków