Mieszkanie z różową kuchnią | Butterfly Studio | IH - Internity Home

Mieszkanie z różową kuchnią | Butterfly Studio

Projekt mieszkania powstał dla bardzo oryginalnej i nowoczesnej pary. Inwestorzy dużą część życia mieszkali i pracowali poza granicami Polski. Od samego początku realizacji projektu byli otwarci na kolory, zabawę formą oraz połączenie stylu nowoczesnego z boho oraz mid- century modern. Właściciele są też fanami muzyki, z tego względu w kuchni architektki z Butterfly Studio wygospodarowały miejsce na pianino elektryczne.

Mieszkanie zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby każde pomieszczenie opowiadało swoją historię, ale mimo to w całości przeplatały się elementy łączące. Kolorystyka to odcienie różu, bordo, zieleni, rudego oraz błękitu. Każde z poszczególnych wnętrz ma swój motyw przewodni – piszą architektki z pracowni Butterfly Studio

Kolorowa kuchnia

Kuchenne szafki w kolorze różowym to znak rozpoznawczy tej aranżacji. Zestawiono je z drewnem oraz najmodniejszymi płytkami tego sezonu Kit Kat . Ciekawym dopełnieniem nietuzinkowej kuchni jest mozaika typu warszawskie gorseciki nawiązująca do stylu modernistycznego oraz ściana z  postarzanym lustrem.

Oświetlenie techniczne uzupełnia funkcjonalnie projekt, perfekcyjnie oświetla blat. Natomiast architektki nad wyspę kuchenną wybrały lampę zwieszaną w kolorze złota. Ten kolor również pojawia się w innych elementach aranżacji.

Różowa kuchnia | Butterfly Studio
Kuchenna wyspa | Butterfly Studio
Salon z zieloną welurową sofą | Butterfly Studio

Artystyczny przedpokój

Już od progu mieszkania czuć że wnętrze nas miło zaskoczy. Przeplatające się artystyczne motywy tapet, nietuzinkowych płytek podłogowych złagodzonych drewnianą podłogą, pobudzają nasze zmysły. Każde z pomieszczeń wzbogacone zostało kolorowymi kinkietami od marki Market Set.

Butterfly Studio
Butterfly Studio

Żurawie, rudości i błękit

Kolorowa lecz w stonowanych barwach sypialnia zaprasza do błogiego odpoczynku. Drewniane łóżko z ratanowym zagłówkiem idealnie wpisuje się w stylistykę i klimat wnętrza. Na ścianie piękna artystyczna tapeta przedstawiająca żurawie.

Butterfly Studio
Butterfly Studio

Trochę boho trochę orientu…

Łazienka inspirowana barwami natury. Mamy tutaj trochę orientu w połączeniu z klimatem boho. Przepiękne lampy zwieszane Aromas Anet zostały umieszczone przy lustrze nad umywalką. Oczywiście niezwykłego klimatu dodają postarzane lustra, ten motyw pojawi się również w kuchni.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków