Mieszkanie z widokiem na Świnoujście | Proj: Olga Zedelska Deco.Deco. | IH - Internity Home

Mieszkanie z widokiem na Świnoujście | Proj: Olga Zedelska Deco.Deco.

Niewielki apartament zaprojektowany został przez Olgę Zedelską właścicielkę pracowni Deco.Deco. Przez wysokie i duże okna mieszkania rozpościera się widok na starą zabudowę Świnoujścia i morze. Wnętrze jest nowoczesne, ale z nutą elegancji w stylu art-deco. W tym projekcie każdy detal wykończenia był dokładnie przemyślany, a priorytetem było zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz wyposażenia.

Stylowa strefa dzienna

Otwarta przestrzeń dzienna łączy strefę wejściową, salon i jadalnię z aneksem kuchennym. We wszystkich strefach przewijają się wspólne materiały i kolorystyka, co zapewnia niedużemu wnętrzu spójność.

 

Gładkie eleganckie płaszczyzny czarnego marmuru ścierają się ze strukturami drewna orzechowego na ścianach i meblach. Płytki podłogowe w delikatnym odcieniu taupe stanowią tło dla pozostałych rozwiązań.  Ważnym akcentem jest czarna listwa przypodłogowa, która pojawia się również na drzwiach bezościeżnicowych. Z pozoru niewiele znaczący element spiął kompozycję w całość i nadał wnętrzu klasycznego i graficznego charakteru.

Oaza relaksu

W głównej sypialni pojawiła się tapicerowana ściana, zasłony oraz kontynentalne łóżko wykończone tą samą tkaniną. Zastosowanie tej samej tkaniny dało spójną i ciepłą bazę kolorystyczną, na tle której wyróżniają się bardziej dekoracyjne elementy – lampy, szafki nocne czy konsola.

W sypialni gościnnej na tle ściany wykończonej tapetą imitującą tkaninę stanęło łóżko z detalem nitów w zagłówku. Półokrągła dekoracja umiejscowiona przy lustrzanym froncie szafy oraz kinkiet dopełniły kompozycję.

Trójwymiarowe płytki w łazience

Niewielka łazienka jest bardzo funkcjonalna dzięki wygodnej szafce podumywalkowej mieszczącej pralkę. Ponad szafką pojawia się dekoracyjne obramowanie z delikatnie trójwymiarową białą płytką, a akcenty w postaci kinkietów i uchwytów zadziałały niczym biżuteria we wnętrzu.

 

Proj. zedelska_deco.deco
Fot. Studio K2 – Łukasz Kuźmiński

DECO.DECO specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i aranżacji wnętrz. Zajmują się projektowaniem wnętrz prywatnych (domy jednorodzinne, mieszkania, apartamenty) oraz użyteczności publicznej (lokale usługowe, gastronomiczne, biura, sklepy, sale bankietowe). Ich celem i zadaniem jest wykonanie całościowego projektu będącego podstawą do stworzenia harmonijnego, niebanalnego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta wnętrza.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków