To wnętrze jest wyjątkowo przytulne - @mini_malnie_maksymalna | IH - Internity Home

To wnętrze jest wyjątkowo przytulne – @mini_malnie_maksymalna

Oglądając wnętrza z Instagrama, często zastanawiamy się, jakby wyglądały w naszym domu. Nic dziwnego, ponieważ zazwyczaj są przemyślane w każdym szczególe, a to inspiruje do zmian wystroju! Poznajcie Martę, dzięki której zainspirowałam się do drobnych metamorfoz w moim mieszkaniu!

Na jaką kolorystykę zdecydowała się właścicielka profilu mini_malnie_maksymalna? Rządzi szarość i biel, ale dodatki w kolorach pudrowego różu  przepięknie rozjaśniają całość. Salon kusi, aby się w nim zrelaksować, a ściana telewizyjna z ciekawą drewnianą półką robi ogromne wrażenie! Szara kuchnia z drewnianym blatem to synonim klasyki, a przestronna sypialnia wręcz zachęca do odpoczynku.

https://www.instagram.com/p/B4heXxzltuR/

 

Postaw na drewnianą podłogę - to świetna inwestycja na lata!

Patrząc na zdjęcia mieszkania, nie mam wątpliwości, że każdy szczegół jest doskonale przemyślany. Klasyczne meble nadają całości osobliwego klimatu. A przytulny kącik, toaletka w sypialni jest po prostu cudowna!

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na kwiaty! Obserwując profil mini_malnie_maksymalna, mam ochotę na jak najszybszą wizytę w najbliższej kwiaciarni. To tak prosty element wystroju wnętrz, a tak wiele zmienia – popatrzcie sami! 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków