Minimalistyczne mieszkanie z kroplą art deco | Design: Małgorzata Niedzielska | IH - Internity Home

Minimalistyczne mieszkanie z kroplą art deco | Design: Małgorzata Niedzielska

Istnieją projekty wnętrz, które zachwycają od pierwszego wejrzenia. Projekty te najczęściej łączą w sobie harmonię, estetykę i funkcjonalność, tworząc przestrzenie, które wydają się magiczne i niezapomniane. Takie właśnie mieszkanie stworzyła architekt Małgorzata Niedzielska. Projekt ten wyróżnia się unikalnymi detalami, staranną selekcją materiałów, dbałością o proporcje i estetykę oraz prezentuję spójną kompozycję.

Kropla Art Deco

Minimalistyczna kuchnia z elementami Art Deco łączy prostotę i elegancję, tworząc unikalną i stylową przestrzeń kuchenną. Ściany i podłoga utrzymane w neutralnych kolorach tworzą czystą powierzchnię. Marmur jest tu głównym materiałem tworzącym luksusowa estetyczną przestrzeń. Minimalistyczne oświetlenie kuchni idealnie współgra z innymi elementami wystroju. Złoto dodaje wyrafinowanego blasku i luksusu.

Strefa dzienna

Szafka pod telewizorem została wykona na zamówienie, zawiera dużo półek oraz szuflad. Przestrzeń jest minimalistyczna lecz przez użycie drewna, w postaci mebli jak i na podłodze oraz beżowych kolorów jest ciepła w odbiorze.

Design: Małgorzata Niedzielska Foto: @migdal.studio

Łuki w mieszkaniu

Wprowadzenie łuków jako elementu architektonicznego, dodaje interesującego klimatu oraz tworzy spokojne, harmonijne wnętrze. Łuki również wprowadzają spójność w przestrzeni, łącząc różne obszary mieszkania. Ułatwiają przepływ między pomieszczeniami nadając łagodności. W tej jadalni przy drewnianym stole różowe krzesła z drewna giętego marki TON projektu JAROSLAVA JUŘICA. Ciekawym mocnym akcentem jest tu również zasłona w kolorze czerwonego wina. Choć w zaprezentowanym wnętrzu dominują stonowane barwy i naturalne materiały, to mocne plamy koloru w postaci wyrazistego bordo nadają ton.

Niezwykle biżuteryjnym elementem tego wnętrza są metalowe ozdobne drzwi z przeszkleniami. Swoją stylistyką nawiązują do złotej ramy nad wyspą w kuchni. Elementy art deco delikatnie przeplatają się w całym projekcie mieszkania. Ozdobą jest również tapeta w ciepłej jesiennej tonacji.

Prosta minimalistyczna sypialnia z zabudową meblową dookoła łóżka. Dzięki temu rozwiązaniu architekt uzyskała więcej przestrzeni. Lekkości dodaje różowa tapeta w liście za wezgłowiem łóżka. Złote delikatne dodatki pojawiają się w każdym pomieszczeniu w postaci uchwytów, czy kinkietów.

Łazienka urządzona w kolorze kawy z mlekiem, ryflowane płytki prostokątne, złote dodatki oraz łuki, które nawet zostały wycięte z płytki imitującej onyx umiejscowionej nad wanną, tworzą niezwykle oryginalne i stylowe wnętrze.

 

Mała łazienka przyciąga wzrok złoto-miedzianą ścianą, do której zostały dobrane płytki 41zero42 Pack z geometrycznym wzorem w tym samym kolorze.

Projekt: Małgorzata Niedzielska

Foto: @migdal.studio

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Żukowska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Katarzyna Jasińska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków