Mozaiki Dunin | Kolekcja Arabesco | IH - Internity Home

Mozaiki Dunin | Kolekcja Arabesco

Mozaiki Dunin do wyjątkowych wnętrz na ścianę i podłogę

Dunin to wyjątkowe mozaiki ścienne jak również ozdobią naszą podłogę w łazience czy kuchni. Sięgając po kolekcję Arabesco możesz spodziewać się zaskakującego efektu aranżacyjnego. Znajdziemy w niej płytki w kolorze białym bądź szarym w formie koniczyny marokańskiej, jak również mini heksagony w bieli bądź czarnych kolorach. Płytki nadają niezwykle eleganckiego sznytu wnętrzu. Mozaiki dostępne są w rozmiarze 15,8 x 3,1 cm jak również w rozmiarze 27,6 x 25 cm. 

Awangardowe płytki w kształcie arabeski doskonale wpisują się w klimat gustownych wnętrz. Stanowią synonim elegancji i niekwestionowanego luksusu. Niebanalne biało-czarne, geometryczne wzory świetnie sprawdzą się także w nowoczesnych kuchniach oraz łazienkach.

Mini heksagony tworzą ciekawy wzór dostępne w kolorze białym lub czarnym występują w rozmiarach 26 x 30 cm oraz mozaiki z popularny wzorem carat w rozmiarze 28,5 x 27,3 cm.  Sześciokątne kostki umożliwiają stworzenie niecodziennych kompozycji zachwycających oryginalnym wzornictwem. Przeplatane czarne i białe heksagony tworzą ciekawe układy geometryczne.

Zastosowanie płytek Arabesco:
– wewnątrz na ściany: przedpokoju, pokoju, salonu, łazienki, kuchni.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków