Płytki Mutina DIN nowoczesne spojrzenie na mozaikę

Płytki Mutina kolekcja DIN prezentują nowe spojrzenie na nowoczesną mozaikę, a została zaprojektowana przez niemieckiego artystę Konstantina Grcica. Kolekcja jest tak przemyślana, aby tworzyła modułowe rozwiązania. Pozwala to na kreatywną zabawę poszczególnymi elementami oraz oferuje szeroki wachlarz możliwych zastosowań. Możemy tworzyć proste projekty po najbardziej złożone, wykazując niemal nieograniczoną elastyczność.

W kolekcji DIN znajdziemy 4 formaty w rozmiarach 15×15 cm, 7,4×15 cm, 7,4×7,4 cm i 3,6×7,4 cm, w 8 kolorach i 2 wykończeniach, matowym i błyszcząca, łącznie mamy 64 różnorodne płytki ceramiczne w obrębie jednej kolekcji.

Możliwość łączenia kilku formatów, faktur i kolorów gwarantuje nie tylko duży potencjał twórczy, ale również dopasowanie wzoru płytek do wymiaru konkretnej ściany czy podłogi. DIN rozwija się również w trzeci wymiar, oferując szereg elementów jak kątowniki i profili, które pozwalają tworzyć innowacyjne rozwiązania architektoniczne
i wyposażenia.

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Skontaktuj się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Monika Gross

  mgross@internity.pl
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków